Cestovatel v čase, budoucnost

Děsivá vize proroka, který předpověděl válku na Ukrajině: Letos čekejte to nejhorší, přichází Antikrist

  • Internetem koluje děsivá vize proroka
  • Tuto hrůzu podle něj prožijeme v roce 2023

Brazilec Athos Salomé, přezdívaný novodobý Nostradamus, zveřejnil proroctví pro letošní rok. A jak se zdá, je velmi zlé.


Nepřehlédněte: Fotka z roku 1941 fascinuje internet: Podívejte se, co má ten muž na sobě. Cestuje snad časem?


Novodobý Nostradamus?

Každá doba má své proroky, říká jedno staré přísloví. Jedním z nejznámějších věštců současnosti je Brazilec, jemuž se přezdívá „živý Nostradamus“.

Athos Salomé zatím úspěšně předpověděl pandemii koronaviru, invazi na Ukrajinu a dokonce i smrt britské královny nebo převzetí sociální sítě Twitter miliardářem Elonem Muskem.

Tentokrát však upozorňuje na hrozbu, která nemá obdoby. Říká, že letos se naplno projeví příchod falešného Mesiáše.

„Navzdory tomu, co si všichni myslí, Antikrist nepochází z Evropy a měl by se plně projevit mezi lety 2023 a 2026. Ačkoli svaté knihy považují Antikrista za bytost, neznamená to, že se zhmotní v jedné osobě. Ve skutečnosti je již připraven a pohybuje se,“ varuje věštec.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Starobylé viry a krach investorů

Ve svém znepokojivém seznamu událostí, které se odehrají v průběhu letošního roku, dále uvádí ničivý úder kryptoměnám nebo zombie virus pocházející z Antarktidy. A má také špatnou zprávu pro investory.

Tvrdí, že může dojít k chybě, kvůli které přijdou o velkou část svých peněz. „Jestli budou pokračovat, nebo ne, je otázkou štěstí a síly.“

Nedůvěryhodné tlachy? Pozor, Salomé není žádný nezdárek – studoval parapsychologii na floridské univerzitě.

Ve svých vizích sice varuje svět před blížící se zkázou, ale otevřeně říká, že jeho proroctví mají sloužit k tomu, aby úřady mohly včas na přicházející nebezpečí reagovat. Nejde mu o vyvolávání paniky.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: The Mirror

Total
0
Shares