Samsung Galaxy S22 Ultra

Designerské eso opouští Mercedes a jde do Samsungu navrhovat telefony Galaxy

  • Samsung se s tím nemaže
  • Najal bývalého designéra Mercedesu
  • Navrhovat bude chytré mobily

Chytré telefony a tablety řady Galaxy už nebudou nikdy vypadat jako dřív. Jihokorejský Samsung do funkce ředitele týmu MX (Mobile eXperience) jmenoval Huberta H. Lee, který dříve pracoval jako ředitel designu ve společnosti Mercedes-Benz China.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S24 Ultra dorazí s dalekohledem. Kvalitou fotek se vyrovná zrcadlovkám


Samsung chce s designem utéct konkurenci

Lee není žádný průměrný designer, ale naprostá špička v oboru. Svědčí o tom to, že za svou více než dvě desetiletí trvající kariéru získal mnoho prestižních ocenění. V Samsungu bude mít na starosti vedení divize Mobile eXperience, která je zodpovědná za to, jak vypadají produkty Galaxy, tedy smartphony, tablety ale také stále populárnější chytré hodinky.

Produkty Galaxy budou vypadat ještě lépe

Samsung od známého a úspěšného návrháře očekává, že jeho vize a zkušenosti pomohou pozvednout design firemních produktů na zcela novou úroveň.

Lee v nové funkci uvedl: „Společnost Samsung je známá tím, že vytváří jedny z nejkrásnějších produktů na světě s designem, který změnil mobilní průmysl. Jsem nadšený, že se mohu připojit k firmě, která je na špičce mobilních inovací, a vést tým, který je zodpovědný za vytváření nových zážitků s chytrými telefony prostřednictvím umění designu.“

Začátkem tohoto měsíce společnost Samsung oznámila jmenování své vůbec první prezidentky. Zajímavé je, že Lee Young-hee převzala funkci prezidentky globálního marketingového centra pro divizi Samsung DX (Device eXperience) a toto oddělení nyní dohlíží na podnikání firmy právě v oblasti chytrých telefonů.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung, zdroj: Samsung, SamMobile

Total
0
Shares