Huawei FreeBuds Lipstick

Dárky na poslední chvíli? Zkuste designová sluchátka či hodinky

Nosíme je doslova každý den a často si bez nich vůbec nedokážeme představit normální fungování. Řeč je o hodinkách a sluchátkách. Vánoční svátky se blíží a právě tato dvojice je skvělým tipem pro vaše blízké. Huawei vydal v této oblasti hned dva adepty pod vánoční stromeček. Jednou ze stylových novinek jsou i stylová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která jak název napovídá, svým vzhledem připomínají klasickou dámskou rtěnku.


Nepřehlédněte: Huawei Watch GT 3 RECENZE: krása s důrazem na výdrž


Sluchátka místo šperku

Pokud chcete na Vánoce opravdu zaujmout výběrem dárku a už vás nebaví kupovat pouhé šperky, zkuste sáhnout právě po Huawei FreeBuds Lipstick. Sluchátka, která hravě nahradí jakýkoliv šperk a módní doplněk. Jejich design je totiž neotřelý a zaujme na první pohled. Není se čemu divit, na designu sluchátek totiž spolupracovalo několik odborníků napříč několika odvětvími včetně výzkumného centra estetiky, které firma Huawei provozuje přímo v hlavním městě módy v Paříži.

Huawei Freebuds Lipstick
Huawei Freebuds Lipstick | foto: Huawei

Že si Huawei dal na výrobě a návrhu sluchátek záležet, pocítíte hned jak si vezmete pouzdro do ruky. Pouzdro, které je černozlaté, není totiž z plastu, ale ze speciálně upravené nerezové ocely, která je odolná proti poškrábání, ale přesto si dokáže udržet vysoký lesk. Otevírání napodobuje otevírání klasické rtěnky, je totiž na magnet, což zajišťuje komfort při používání. Samotná sluchátka mají červenou barvu, která nádherně doplní outfit každé stylové dámy.

Darujte ničím nerušený poslech hudby

Nové Huawei FreeBuds Lipstick totiž dokážou potěšit všech pět smyslů. Nejen, že jsou příjemné na dotek, ale i na poslech. Díky technologii Active Noise Cancellation, totiž během poslechu hudby neslyšíte okolní zvuky a prožijte opravdu ničím nerušený hudební zážitek. Navíc jsou doplněna o technologii AEM, která má za úkol přizpůsobit hudbu přímo vašemu uchu. Ptáte se, jak mohou sluchátka potěšit všech pět smyslů? Huawei FreeBuds Lipstick totiž voní. Takže až si vaši nejbližší budou pod stromečkem rozbalovat krabičku se sluchátky, nezapomeňte jim připomenout, ať si k ní i přivoní.

Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3 | foto: Huawei

Kde je můžete získat?

Huawei FreeBuds Lipstick, jsou nyní dostupné na Huawei e-shopu, stejně jako nové chytré hodinky Huawei Watch GT3, jejichž design byl inspirován krásou ledovců. Další novinkou, kterou Huawei nedávno představil je MateBook 14s či herní monitor MateView GT.

Total
1
Shares