Google Pixel

Další bizarní chyba! Telefony Google Pixel 7 neukládají fotografie. Stačí použít blesk a zoom

  • Google Pixel 7 je aktuální řada
  • Oba telefony nabízí přehršel funkcí
  • A také chyb, kterých je víc a víc

V říjnu společnost Google uvedla na trh telefony Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které trápilo několik zásadních problémů. Většinu z nich se výrobci postupně podařilo opravit prostřednictvím aktualizací. Stále se však objevují další a uživatelé hledají řešení.

Nedávno byla zaznamenána nepříjemnost, která způsobuje pád telefonu při přehrávání určitého videoklipu na YouTube. Nyní se pro změnu objevil problém, který se týká fotoaparátu.


Nepřehlédněte: Na oběžné dráze Země krouží 100 bilionů kousků odpadu. Šlápněte na brzdu, než bude pozdě, vyzývají vědci


Prokletý Pixel 7

Nedá se to nijak okecat, ale Pixely 7 nadále sužují problémy a po nich se objevují další a další. Ten nejnovější je možná zatím tím nejzáhadnějším, protože někteří uživatelé hlásí, že jim telefony odmítají ukládat pořízené fotografie.

Na chybu upozornil jeden uživatel Redditu a po něm se ji podařilo zopakovat i dalším. Muž na videu níže ukazuje, že jeho Pixel 7 Pro není schopen uložit snímky pořízené pomocí teleobjektivu se zapnutým bleskem.

Problémy? „No problem“

Stejný problém pak reportovali i další majitelé Pixelu 7 a Pixelu 7 Pro. Bizarní chyba, kterou podle všeho způsobují algoritmy aplikující efekt HDR, se projevuje při použití zoomu ve zhoršených světelných podmínkách se zapnutým přisvícením.

Dosavadní vyšetřování naznačuje, že nepříjemnost zřejmě souvisí s aplikací Fotoaparát spíše než se samotným telefonem. Řešení problému je naštěstí jednoduché. Než Google připraví aktualizaci, vyhněte se na svém Pixelu používání blesku.

Zdroj: master1305 / Freepik, zdroj: GizChina

Total
0
Shares