Samsung, fotoaparát

Dalekohled do kapsy s nočním viděním? Fotoaparát Samsungu Galaxy S23 Ultra nebude mít konkurenci, rozplývá se insider

  • Samsung Galaxy S23 Ultra se blíží
  • Jeho fotoaparát má mít neuvěřitelné schopnosti

Známý whistleblower Ice Universe, který se specializuje na Samsungy, upozorňuje, že chystaný Galaxy S23 Ultra přinese fotoaparát, který bude jen těžko hledat soupeře.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S24 Ultra dorazí s dalekohledem. Kvalitou fotek se vyrovná zrcadlovkám


Samsung Galaxy S23 Ultra

Ice Universe, jeden z renomovaných insiderů, prozradil, že fotografie, které bude Galaxy S23 Ultra pořizovat v nočním režimu, budou vypadat, jako by telefon měl noční vidění. Jinými slovy, fotoaparát smartphonu S23 Ultra bude pořizovat extrémně detailní a jasné fotografie i při velmi slabém osvětlení. Připomeňme, že prim na zadní straně mobilu bude hrát zbrusu nový 200Mpx snímač, který doplní dvojice teleobjektivů (pro 10× a 3× optické přiblížení) a ultraširokoúhlý senzor.

Pro běžného zákazníka jsou však zajímavé i další položky. Třeba že AMOLED displej má mít rozlišení 3 088 × 1 440 pixelů a úhlopříčku 6,8 palce. Samsung Galaxy S23 Ultra bude zákazníkům k dispozici v několika paměťových variantách. Operační bude 8 nebo 12 GB, uživatelská pak 256 nebo 512 GB a ve vrcholném provedení 1 TB.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Zdroj: FONETECH.CZ

Pod taktovkou amerického čipu

Procesor? Ten nejvýkonnější! V Samsungu si řekli, že letos do svých prémiových telefonů dají pouze to nejlepší, čili čipovou sadu Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2. K dispozici máme i informace o baterii. S předstihem víme, že vrcholný model Ultra bude mít článek s kapacitou 4 855 mAh. V těle přístroje najdeme také dotykové pero S Pen.

Premiéra smartphonu by se měla odehrát v San Franciscu. Tisková konference je naplánována na středu 1. února. Prodej by pak měl být zahájen zhruba s týdenním či čtrnáctidenním zpožděním. Očekává se, že ceny meziročně povyrostou, ale nemělo by to být tak výrazné jako u nových iPhonů 14.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GizChina

Total
0
Shares