HTC

Comeback roku se odsouvá. HTC představí svůj vlajkový telefon později

  • HTC hlásí, že chystá velký návrat
  • Značka se chce vrátit mezi elitu
  • Představí nový vlajkový telefon

Pokud jste v mobilních telefonech o něco více kovaní než ostatní, jméno HTC vám určitě není cizí. Bez nadsázky se dá říct, že v jedné etapě své dlouholeté éry patřilo mezi nejpopulárnější značky na trhu.

Kdysi udávalo směr

Jestliže jste v minulosti drželi v ruce smartphony jako One M7 nebo One M8, víte, dáte mi za pravdu. Naprosto seriózně: ve své době tchajwanský výrobce nabízel takové zpracování a design, že si o tom Apple mohl nechat jen zdát.

Jenže, co bylo, bylo a s HTC to šlo v posledních letech pěkně k šípku (nepočítám Vive nebo AR doplňky). Z obecného povědomí, a zejména z mobilního trhu se prakticky přes noc vytratilo.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous okradli ruskou vojenskou rozvědku GRU, tohle se ještě nikdy nikomu nepovedlo


HTC
ilustrační (Zdroj: C D-X, Unsplash)

HTC je zpět! I když…

Už v březnu se však na internetu objevila zpráva, že HTC je zpět a jeho nový vlajkový telefon je doslova na spadnutí. Spekulovalo se, že bude podporovat krypto stejně jako že bude úzce propojen s rozšířenou a virtuální realitou.

Podle Gizmochiny se však novinky hned tak nedočkáme. Tchajwanský brand se aktuálně potýká s celou řadou problémů, takže zprvu jarní premiéra se odsouvá nejspíš na letošní podzim.

Zdroj náhledové fotografie: Kote Puerto, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares