Baba Vanga

Co nás čeká v roce 2024? Tohle předpověděla slepá věštkyně Baba Vanga

  • Nový rok je tady a fenomén bulharské Baby Vangy ožívá
  • Tohle jsou její děsivá proroctví pro rok 2024

Baba Vanga, slepá věštkyně, která podle některých dokázala předpovídat budoucnost, zřejmě předpověděla smrt Vladimira Putina a objev léku na Alzheimerovu chorobu. K obě zlomovým událostem v historii lidstva dojde v roce 2024.


Nepřehlédněte: Zásadní změna na WhatsAppu v roce 2024. Za tuhle běžnou funkci teď budete muset platit


Věštkyně katastrof Baba Vanga

O bulharské ženě, které se přezdívalo Baba Vanga, jste už možná slyšeli. Této ženě se povedlo předpovědět pár newyorských Dvojčat, ničivé tsunami z roku 2004, vzestup Islámského státu nebo potopení ruské ponorky Kursk v roce 2000.

Vanga, narozená jako Vangelija Pandeva Gušterovová, oslepla, když v dětství její bydliště zasáhla prudká bouře. Ti, kdo věří v mystické schopnosti bulharské jasnovidky, tvrdí, že jí tím byl dán dar nahlížet do budoucnosti.

Proslulá Bulharka, kterou mnozí srovnávají s věhlasným Nostradamem, sice zemřela již před 28 lety, během svého života však stihla vyslovit řadu předpovědí na stovky a tisíce let dopředu.

Předpověď bulharské vědmy pro letošní rok 2024 je také zajímavá – údajně ve své době tvrdila, že právě v tomto roce dojde k atentátu na ruského diktátora Vladimira Putina.

Varovala také před nárůstem teroristických útoků i testováním biologických zbraní. V roce 2024 podle Vangy dojde k obrovské ekonomické krizi i k řadě děsivých meteorologických jevů a přírodních katastrof.

Putin
Zdroj: Dimitro Sevastopol / Pixabay

Předpověděla atentát na Putina

Vanga údajně také varovala před útoky hackerů, jejichž cílem se letos stanou energetické sítě a čističky vody. Příznivci „zázračné“ bulharské věštkyně upozorňují, že pro letošní rok dokonce predikovala objevení léku na Alzheimerovu chorobu a rakovinu a také obrovský průlom v kvantové výpočetní technice.

Vanga, která zemřela v roce 1996 ve věku 85 let na rakovinu prsu, předpověděla i zánik světa. Podle ní Země zanikne v roce 3797.  Podle jejích odpůrců ale stejně jako Nostradamus vyslovovala natolik obecné formulace, že na ně jde „naroubovat“ prakticky jakoukoliv událost.

Ať už je to jakkoli, jisté je, že směrem k budoucnosti byly její věštby vždy plné převratných událostí.

Zdroj náhledové fotografie: silikonkral / Midrjourney (AI), zdroj: Express

Total
0
Shares