Luxusní verze telefonů iPhone 13 Pro

Cílí na boháče. Cena unikátního iPhonu z Ruska je šílená

  • Rusové z Caviar připravili pro applisty další lahůdku
  • V nabídce mají tři nové luxusní iPhony 13 Pro (Max)
  • Jsou krásné, ale stojí jako automobil

Ruský Caviar je na poli luxusních smartphonů bezesporu pojmem. Už několikrát nás firma přesvědčila o tom, že je sázkou na jistotu pro každého, kdo se chce vymykat především běžné „iphonové“ šedi. Vždy má totiž v nabídce něco pro ty, kteří se neváhají pořádně odvázat a sáhnout hluboko do kapsy.


Nepřehlédněte: Stahujte iOS 15.3 a iPadOS 15.3! Apple opravuje celou řadu kritických chyb


Nejdražší kolekce iPhonu, kterou kdy Caviar představil

V obvyklé nabídce Caviaru potkáte všemožné špičkové smartphony, které zdobí pořádná vrstva luxusu. Týká se to i nové kolekce iPhonů 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, která vážně není pro šetřílky. K dispozici je ve verzích Patek Philippe, Audemars Piguet a Vacheron Constantin, které odkazují na nejslavnější hodináře a šperkaře naší historie.

Cena? Jak je u Caviaru zvykem, není vůbec nízká. Provedení Vacheron Constantin vyjde na 52 000 dolarů (téměř 1,23 milionu korun). A firma už dopředu upozorňuje, že vyrobeno bude pouhých sedm kusů telefonu (je na zákazníkovi, jestli zvolí menší iPhone 13 Pro nebo větší Max), který na zadní straně ozdobí titanový „ciferník“ s designem nenápadně odhalujícím maltézský kříž.

Mějte na paměti, že k telefonu budete potřebovat i pořádné hodinky, a ty stojí 53 000 eur (1,3 milionu korun). Navrhl je Vincent Kaufmann, hlavní designér Vacheron Constantin, a designově telefon perfektně doplňují.

Jdete do něj?

Cena edice Audemars Piguet Royal Oak je na poměry Caviaru poměrně nízká, začíná na „pouhých“ 6 600 amerických dolarech, tedy asi 144 tisících korunách. V tomto případě zadní strana iPhonu staví do kontrastu modrý a šedý titan, což vypadá zdařile.

A nakonec se v nabídce Caviaru zabydlela i edice Patek Philippe Nautilus, kterou nadesignoval slavný Gerald Gent. Telefonu bude vyrobeno pouhých 99 kusů a každý bude stát 6 670 dolarů (145 tisíc korun). Návrhář opět použil modrý titan, ale mírně upravil motiv na zadní straně, který je více robustní.

Co na nové speciální edice iPhonů říkáte? Padla vám nějaká do oka?

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Caviar

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Boháč nerovná se dement. Natož s mobilem z Ruska….🤮🤮🤮🤮🤮

Comments are closed.