Den plný Huawei benefitů

Chytrý telefon za stovku? U Huawei žádný problém! Zlevní i další produkty

  • Nepropásněte výjimečnou jednodenní nabídku na e-shopu Huawei
  • Stačí být zaregistrovaný a benefity se jen pohrnou

Zakroužujte si v kalendáři červeným fixem datum 23. června, protože právě tento den odstartuje akce Den plný Huawei benefitů. Pouze pár hodin budou v prodeji za nejnižší ceny chytré hodinky Watch GT, WiFi router WS318n nebo smartphone P40 Lite E. Ten firma nabídne pouhých 99 Kč!


Psali jsme: Harmony OS umí spouštět aplikace pro Android, Huawei už nalákal 4 miliony vývojářů


Den plný benefitů startuje 23. června v 8:00 na e-shopu Huawei. Slevy na řadu produktů budou k dispozici celý den až do půlnoci. Ale pozor! Ty nejzajímavější nabídky jsou omezeny nejen počtem kusů, ale i časem, kdy je bude možné v rámci takzvaných Flash Sales objednat. Přesný rozpis dne najdete zde.

Flash Sales startují v 8:00, následující pak ve 12:00 a poslední ve 20:00. Kompletní celodenní nabídka poběží už od osmi hodin ráno. Doprava zboží je u flash sales produktů zdarma a u objednávek do 15:00 Huawei zaručuje doručení druhý den od objednávky.

Huawei P40 Lite E
Huawei P40 Lite E, ilustrační | foto: Huawei

Huawei P40 Lite E za pouhých 99 korun

Hodinky Watch GT budou v prodeji od 8:00 za 99 Kč (běžná cena přitom je 3999 Kč). Druhým produktem za 99 Kč je WiFi router WS318n (běžná cena je 599 Kč). Hlavní lákadlo v podobě skvělého chytrého telefonu P40 Lite E přijde na řadu ve 20:00, taktéž za cenu 99 Kč (běžná cena je přitom 4699 Kč).

V celodenní nabídce budou dále kupříkladu i sluchátka FreeBuds 3i za 1399 Kč (běžná cena 2599 Kč) a výrazně zlevněný bude i výkonný notebook MateBook X Pro nebo tablet T3 10 či náramek Band 4 Pro.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat, že o vybrané produkty bude velký zájem, doporučujeme si dopředu na Huawei Store vytvořit účet a zaregistrovat se. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený.

Total
1
Shares