Huawei Watch 3

Chytré hodinky Huawei Watch 3 s virtuální SIM už fungují v Česku

  • Hodinky společnosti Huawei nově podporují eSIM
  • Mají vlastní telefonní číslo a tak k volání nepotřebujete telefon
  • Funkci podporují operátoři O2, Vodafone a T-Mobile

Stačí vyjít do ulic a podívat se na ruce lidí, abyste zjistili, že si chytré hodinky mezi Čechy již vydobyly své místo. Už dávno neslouží přitom pouze ke sledování zdravotní a sportovní aktivity, či placení pomocí NFC. Některé modely podporují dokonce i speciální integrovanou eSIM, mají tedy vlastní telefonní číslo.


Nepřehlédněte: Konečně! Huawei Watch 3 umí odpovídat na textovky


Huawei se dohodl s operátory

Nejnověji v České republice virtuální „simku“ podporují chytré hodinky Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro. Výhodou eSIM je, že při volnočasových aktivitách již nepotřebujete svůj mobilní telefon.

Zavoláte si i bez smartphonu po ruce

Pokud si půjdete zaběhat, projet se na kole, nebo si prostě nebudete chtít brát s sebou svůj mobil, stačí vám na volání pouze hodinky, které máte u sebe. Kromě funkce volání Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro nabízejí i možnost nouzového volání a detekce pádu. Pokud hodinky zaznamenají pád, přepnou se do nouzového režimu a upozorní vámi určený kontakt o tom, že se nacházíte v nebezpečí.

Huawei Watch 3
Huawei Watch 3 | foto: FONETECH

Jak eSIM aktivovat?

Co musíte udělat proto, abyste mohli novou funkci plně využívat? Je potřeba aktualizovat aplikaci Huawei Zdraví a přidat eSIM od jakéhokoliv z operátorů O2, Vodafone či T-Mobile. A to je vše.

Total
0
Shares