Monokl Air Glass

Chytré brýle? Zapomeňte, Oppo představilo úchvatný chytrý monokl

  • Oppo představilo Air Glass
  • Jde o chytrý monokl s Micro LED
  • Podporuje rozšířenou realitu

Oppo představilo hodně žhavou a nutno dodat překvapivou věcičku. To, že populární brand má opravdu široký záběr přesahující mobilní telefony, se ví už dlouho, ale chytré brýle, respektive monokl? Tak to tu ještě nebylo!

Monokl Air Glass

Air Glass přitom klame tělem. Na první pohled byste v něm rozhodně neviděli chytrého pomocníka, v rámci rozšířené reality už tuplem ne. Je to logické a do puntíku to podtrhuje filozofii značky a naplňuje vizi decentního smart gadgetu, který bude téměř neviditelný.


Nepřehlédněte: Xiaomi Smart Glasses: značka ukázala nejchytřejší brýle na světě


Novinka se zaměřuje na čtyři základní oblasti interakce: ovládání dotykem, hlasem, pohyby rukou a pohyby hlavy. Rovněž podporuje i přidružené funkce při dotyku na jeho rámu. Většinu nastavení lze provést s pomocí aplikace Smart Glass, která je kompatibilní s některými typy telefonů jako je např. Oppo Finds X3 apod. Air Glass také plně spolupracuje s hodinkami Oppo Watch 2.

Chytrý v každém ohledu

Pointa je jasná: co vidíte na svém mobilu, můžete vidět i na vlastní oči, aniž byste jej drželi v ruce. Stačí jen zařízení nasadit na stranici svých brýlí a máte okamžitě přístup k notifikacím, kalendáři, počasí, zdraví & fitness a dalším důležitým událostem. Cena? V tuto chvíli naprosto neznámá stejně jako ostrý start (predikuje se Q1/2022).

Total
1
Shares