Kuki prostředí

Chytrá internetová televize Kuki zaznamenala rekordní rok, hlásí 50 000 diváků

  • Kuki se chlubí rekordními čísly sledovanosti
  • Letos plánuje výrazně navýšit počet 4K kanálů

Internetová televize Kuki uvedla, že zaznamenala výrazný nárůst počtu zákazníků na současných 50 tisíc společně s rekordním čísly sledovanosti. Pandemická situace k IPTV službám přivedla i klienty, kteří nad pořízením internetové televize do té doby váhali. V letošním roce se zaměří Kuki především na rozšíření portfolia UHD (4K) kanálů.

„Rok 2020 ukázal, že internetová televize už není pro české diváky pouze alternativou, ale plnohodnotným TV řešením pro 21. století. Epidemická situace totiž k IPTV přivedla i diváky, pro které je tradiční terestrické vysílání již nedostatečné. Kuki tak na konci uplynulého roku překročila milník 50 tisíc diváků. Trend navíc hovoří jasně – počet klientů IPTV služeb v Česku se jen za posledních pět let skoro zčtyřnásobil a růst očekáváme i nadále,“ uvedl Marek Bukal, zakladatel internetové televize Kuki.


Psali jsme: Chytré hodinky jako dálkový ovladač? S Kuki je to možné


Televizní vysílání diváci už dávno nesledují pouze prostřednictvím TV. I z toho důvodu nedávno prošla výrazným redesignem aplikace Kuki pro systém iOS. Ke stažení je také aplikace Kuki pro chytré hodinky Garmin, které mohou klienti využívat jako dálkové ovládání IPTV.

Co dalšího čeká Kuki v letošním roce?

„Prioritou pro letošní rok bude především rozšíření nabídky kanálů ve vysoké kvalitě. Televize je vizuální médium, a kvalita obrazu je tak naprosto klíčová. Po skvělé odezvě na zařazení kanálu Love Nature UHD chceme navýšit i počet kanálů ve 4K rozlišení,“ uzavřel Vladimír Tovarňák, vedoucí prodeje Kuki.

Total
0
Shares