Sony

Chtěl přes bazar prodat PlayStation 5, zastřelili ho na ulici

  • Snažíte se na bazaru prodat svůj PlayStation 5, ale stojí vás to život
  • Přesně takový osud před několika dny potkal jednoho mladíka z USA

Podle zprávy televizní stanice ABC13 Houston byl devatenáctiletý teenager ve Spojených státech okraden a zastřelen kupcem, když se přes bazar snažil prodat herní konzoli PlayStation 5. K tragédii došlo v okresu Harris County ve státě Texas.


Nepřehlédněte: Sony PlayStation 5: Češi, těšíte se na konzoli? Tak si…


Zřejmě tíživá finanční situace donutila mladíka k tomu, aby k prodeji na bazaru nabídl svou herní konzoli PlayStation 5. Netrvalo dlouho a ozval se mu vážný zájemce, který potvrdil, že od něj PS5 zakoupí.

PlayStation 5 za život

Oba muži se dohodli, že se v neděli odpoledne sejdou na ulici, ale když mladík s konzolí na předem smluvené místo dorazil, zájemce vytáhl pistoli a pokusil se PlayStation prodávajícímu ukrást. Co se stalo potom, nebylo zveřejněno, ale zřejmě v důsledku rvačky došlo ke střelbě, mladík padl na zem a vrah z místa činu utekl, aniž by s sebou PS5 vzal.

PlayStation 5
PlayStation 5 | foto: Sony

Nedostatkové zboží

Poptávka po novém PS5 dlouhodobě výrazně převyšuje nabídku, o tom není žádných pochyb. Výrobce herních konzolí kromě vysokého zájmu brzdí mimo jiné i globální nedostatek čipů a hráči tak na PlayStation 5 čekají mnohdy i více než půl roku od objednání. S ohledem na výrobní omezení je přitom nepravděpodobné, že by se situace v dohledné době změnila. Levný PlayStation 5 zakoupený přes bazar pak má často cenu zlata.

Total
0
Shares