Sony

Sony PlayStation 5: Češi, těšíte se na konzoli? Tak si…

  • Sony představilo PlayStation 5 vloni
  • Konzole boří celosvětové prodeje
  • Jenže se špatně shání, lepší to nebude

Pokud patříte mezi herní pařany a na konzole nedáte dopustit máte v podstatě tři možnosti: a) Nintendo, b) Sony PlayStation nebo c) Xbox od Microsoftu. Pakliže jste odvěkými fanoušky “plejka”, tak nemáte co řešit. Vlastně máte!

Hledá se PlayStation 5

Poslední generace je totiž brutálně nedostatkovým zbožím a pokud už je někde k mání, stojí většinou nekřesťanský ranec. Dlouho se šuškalo, že by se letos před Vánocemi mohlo změnit, ale nakonec nejspíš ne. A nezmění to ani tři až k prasknutí napěchované Boeingy JUMBO Jet, které nedávno přistály na londýnském letišti.


Nepřehlédněte: Xiaomi POCO M4 Pro 5G má skvělou cenu, 5G i 50Mpx fotoaparát


PlayStation 5
PlayStation 5 | oficiální foto

Jak informuje Bloomberg, Sony v letošním roce výrazně seškrtalo výrobní plány (ano, polovodičová krize) z 16 milionů na 15 milionů kusů. Problém je jen v tom, že ten milionový rozdíl, byť se může zdát hodně, není zásadní. Japonec opravdu neuvěřitelně podcenil poptávku, což globální pandemická situace ještě umocnila.

Každopádně, na pořadu dne je i oficiální stanovisko Sony, kde by měl podnik nastínit, jestli se stávající situace v dohledné budoucnosti zlepší nebo naopak ještě více zhorší. A k titulku: za tři tečky si dosaďte cokoliv, co vás jen napadne :).

Total
0
Shares