Netflix

Chcete levnější Netflix? Víme, kolik za nový tarif s reklamami zaplatíte!

  • Netflix patří k populárním službám
  • Streamovací gigant zavede levnější tarif

Netflix zejména v době pandemie patřil suverénně mezi nejpopulárnější streamovací platformy vůbec. Služba nabízí spousty rozmanitých titulů, dokumentárních pořadů a zvýšený důraz klade i na vlastní obsah.

Netflix je drahý

Pokud ji sami používáte, pak víte, že máte k dispozici několik balíčků, díky nimž jde pod jeden účet připojit vícero zařízení atd., což je pro generalitu Netflixu za okolností, že uživatelé přístupy k účtům mezi sebou sdílí, doslova rudý hadr na býka.

Nelíbí se jí fakt, že se službou takhle kupčí. Argumentuje tím, že připojení k platformě by měla zůstat v rámci jedné domácnosti a tečka. Problém je však i v chápání termínu domácnost…


Nepřehlédněte: Rusko spustilo vlastní Wikipedii, ale start platformy zpackalo. Web má veké problémy


Malware ilustrační
ilustrační, zdroj: Daria Nepriakhina / Unsplash

Nicméně, aktuální situace je následující: a) Netflix si chce na „zlobivé“ zákazníky posvítit a nejspíš je i pokutovat, b) zavede levnější, vlastními slova mnohem lákavější tarif.

Je levnější tarif výhrou?

AndroidAuthority s odvoláním na Bloomberg informuje, že od dobře informovaného zdroje už ví, kolik bude novinka stát. Měla by to být přesně polovina stávajících sazeb. A jak to bude s avizovanými reklamami?

Lidé, kteří jsou obeznámeni s plány společnosti, dále potvrdili, že streamovací služba chce s inzerenty uzavírat „menší“ dohody zaměřené na sofistikovanější produkty, protože by nerada kvůli obřím reklamním slotům přišla o zákazníky .

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, freestocks / Unsplash

Total
0
Shares