Chcete free kredit na Ulož.to? Poradíme, jak získat až 30 GB zdarma

Chcete free kredit na Ulož.to? Poradíme, jak získat až 30 GB zdarma

  • Český filehostingový server Ulož.to přichází se zajímavou akcí
  • Kdo prokáže, že je očkovaný posilující dávkou, dostane až 30 GB zdarma

Server Ulož.to, který patří k největším službám pro sdílení dat prostřednictvím internetu v České republice, přichází s akcí, kterou své návštěvníky chce motivovat k zodpovědnosti. Nově rozdává 30 GB kreditu zdarma. Má jedinou podmínku.


Nepřehlédněte: Máte mobil s Androidem? Tato aplikace krade hesla k bankovnictví. Okamžitě ji odinstalujte


Nejlepší vakcína je kredit zdarma

„Společně COVID-19 porazíme! Již více než rok a půl se potýkáme s pandemií. Spousta zodpovědných z vás se už nechala očkovat a přispěla tak k poražení této zákeřné nemoci. My v Ulož.to jsme se rozhodli, že ty zodpovědné odměníme až 30 GB kreditu. Nahrajte platný QR kód s očkováním posilující dávkou na COVID-19 a my vám připíšeme 30 nebo 10 GB na 6 měsíců zdarma,“ uvádí stránka filesharingového serveru zprávě.

Každého uživatele, který tzv. „booster“ prokáže naskenováním QR kódu, odmění provozovatelé kreditem na rychlé stahování v objemu 30 GB. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří využili akce již v první fázi a získali tak 20 GB. Těm, po naskenování QR kódu potvrzujícího „booster“, přibude zbývajících 10 GB.

Jak 30 GB dat na Ulož.to získat?

Na odměnu za posilující dávku očkování má nárok každý uživatel Ulož.to, který se přihlásí ke svému účtu a nahraje pro ověření potvrzovací QR kód platného očkování posilující dávkou z Česka nebo Slovenska. Je dokonce možné nahrát i více kódů, například od dalších členů rodiny, a odměnu si tak znásobit. Každý QR kód lze samozřejmě použít pouze jednou.

Neukládáme žádné údaje

Ulož.to v rámci celé akce myslelo i na bezpečnost. „Neukládáme žádná data, která při kontrole QR kódu získáme. Toto řešení jsme připraveni bezúplatně sdílet s každou společností, která se k této akci přidá,“ ujistil Stanislav Pacan, technický ředitel společnosti.

Akce běží od 1.2.2022 do odvolání nebo konce pandemie.

Zdroj náhledové fotografie: Windows / Unsplash

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.