Xiaomi 13

Chcete, aby váš starý telefon Xiaomi, Redmi nebo POCO fungoval zase jako nový? Víme, jak na to!

  • Zrychlete na maximum svůj telefon Xiaomi
  • Máme pro vás jednoduchý návod

Máte v poslední době pocit, že se váš chytrý telefon zadýchává, že se sem tam sekne, aplikace se spouští pomaleji než dříve a vše tak nějak zbytečně dlouho trvá? Máme pro vás skvělou zprávu, víme, jak dát vše znovu rychle do pořádku.


Nepřehlédněte: Tyto telefony Xiaomi, Redmi a POCO prodávané v Česku patří mezi vyvolené. Právě dostávají ochranu proti hackerům


Funkce Game Turbo přítomná ve všech smartphonech značek Xiaomi, Redmi a POCO je navržena tak, abyste z nich během her vytěžili naprosté maximum. Když ji zapnete, je to jako kdybyste zařadili vyšší rychlostní stupeň. Kouzlo spočívá v tom, že z hardwaru zařízení ždíme, co se dá a výsledkem je vyšší výkon, a tedy i vyšší snímkovací frekvence při hraní her.

Kdo ale řekl, že by se tato funkce měla používat výhradně u her? Game Turbo se poprvé představilo společně s uživatelským prostředím MIUI 11 jako náhrada za Game Speed ​​Booster. Nejenže Xiaomi změnilo název funkce, ale také na této vychytávce pořádně zpracovalo a vylepšilo ji.

Trik, o kterém ví jen málokdo, ale my vám ho za chvíli ukážeme, spočívá v tom, že ji lze používat i s aplikacemi – nemusíte být vůbec zapálený pařan, abyste těžili z jejích schopností.

Jak zrychlit jakoukoli aplikaci pomocí Game Turbo?

  • Nejprve musíte vědět, kde funkci Game Turbo najdete
  • Zapněte váš telefon Xiaomi, Redmi nebo POCO
  • Vyhledejte aplikaci Optimalizace
  • Vyhledejte funkci Game Turbo a spusťte ji
  • Klikněte na symbol (+) vpravo nahoře
  • Nyní už si jen stačí vybrat aplikaci, kterou chcete do „boostovací“ funkce začlenit. My jsme zvolili streamovací službu Netlix, ale vy si navolte, co potřebujete.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: RMUpdate

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Stačí pravidelně defragmentovat a mít vždy půlku paměti volnou ..

Comments are closed.