Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel v čase zveřejnil katastrofickou předpověď: Mimozemský tvor, ničivá erupce a lidské kosti na Marsu

 • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
 • Co nás podle něj čeká v následujících letech?

Samozvaný cestovatel časem z roku 2714 varuje, že virus z polárních ledovců vyvolá další globální pandemii, která nakazí miliony lidí. Prorok sdílí i další předpovědi, mezi něž patří největší sluneční erupce v historii nebo čistku v Kalifornii. A co se mimozemšťanů týče, tvrdí, že kontaktu dojde ještě letos.


Nepřehlídněte: Jak by se nám žilo, kdyby se Země přestala otáčet? Podívejte se na hrůznou simulaci


Tvrdí, že cestuje v čase

Muž vystupující na TikToku pod přezdívkou „theradianttimetraveler“ o sobě říká, že se narodil v roce 2714 a do naší současnosti se dostal strojem času. Svět se podle něj dočká zásadních událostí.

Cestovatel, vlastním jménem Eno Alaric, přináší bohužel neradostnou předpověď. Podle něj lidstvu hrozí další pandemie, která nakazí více než 350 milionů lidí a kterou údajně způsobí viry z tajícího polárního ledu.

„POZOR! Jsem skutečný cestovatel v čase z roku 2714, toto jsou hlavní události, které se stanou v příštích deseti letech,“ uvedl ve videu zveřejněném na TikToku.

Muž už dříve informoval, že vědci objeví planetu, která bude zrcadlovou verzí Země a varoval před otevřením portálů do jiných dimenzí. Nyní však požádal své následovníky, aby ho brali smrtelně vážně. Podělil se s nimi o následující předpovědi:

 • 2023: Teleskop Jamese Webba objeví mimozemského tvora, který pohlcuje velké množství energie z několika hvězd. Další na řadě je Slunce.
 • 2024: Z ledovců se vynoří virus, který způsobí další globální pandemii. Bakterie nakazí přes 350 000 000 lidí a lidé se kvůli ní budou bát vycházet na veřejnost.
 • 2025: Na Mars dorazí první kolonisté a to, co najdou, bude opravdu úžasné. Astronauti objeví poblíž místa přistání lidské kosti, což dokáže, že první lidé pocházeli z Marsu.
 • 2026: Zemi zasáhne největší sluneční erupce v historii, která na šest týdnů způsobí celosvětový výpadek proudu
 • 2027: V Kalifornii v USA začíná první Očista (odkazuje na slavnou filmovou sérii). V následujících letech se prý stane celosvětovým svátkem.
Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Cestovatel je terčem vtípků

Nutno uznat, že údajný cestovatel svými předpovědmi rozhodně zaujme. Ani jeho nové video nezůstalo bez odezvy a překvapivě se najdou i lidé, kteří mu věří.

„Rok 2024 dává smysl,“ napsal jeden komentující. Převládají však ti, kteří si myslí, že jen touží po pozornosti. „Všechna vaše videa by měla být opatřena upozorněním, že jsou určena pouze pro zábavu,“ uvedl další.

Jiný ostražitý uživatel dokonce poznamenal, že Alaric už jednou video s podobnou předpovědí zveřejnil, ale tehdy tvrdil, že přichází z roku 2671, nikoli 2714, jako tentokrát. „Ano, cestuji v čase. Chodím do mnoha časových linií, nedávno jsem se vrátil do současnosti,“ bránil se mladík.

Nejde o první případ, kdy veřejně vystoupil takovýto dobrodruh a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Na sociální síti TikTok se to podobnými lidmi jen hemží. Společné mají to, že jejich předpovědi málokdy vyjdou. A jinak tomu zřejmě nebude ani v tomto případě.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares
13 komentářů
 1. Ihned nechat zavřít za šíření poplašných zpráv a ještě statisícovou pokutu. Ono by je to pak přešlo tydle cestovatele.

 2. Důležité na jeho výpovědi je snad jen to, že se Země a lidstvo dočká roku 2716 😉

  1. V roce 2714 se už žadný člověk nenarodí takže kecá. Ledovec je více než pravděpodobné že obsahuje i bakterie a viry. Ale víc toho je na sibiři. Antarktida bude jinčí kafe v jiným směru. Kus chybějící historie… ne lidské. Tvor co požírá hvězdy… kde jsem to jen viděl? Zrovna ta naše je na řadě. Jackpot. Erupce budou ale výpadek na 6 týdnů? 6 dnů max a jen někde. Marz je plný kostí ale né lidí. Kalifornie a film očista je nonsens na konec. Moc fantasy filmů. Málo stiku s reálným životem.

  2. Tak jednak by me zajimalo za prvé, jak se v roce 2025 dostanou prvni koloniste na Mars, když nejdal kde byli za poslednich deset let je nizka orbita Země a dost pochybuji o tom ze by USA utajili odlet k Marsu s LP když by je to vyneslo do nebeskych výšin v dobývání vesmíru a ostatni kosmicke agentury po světě by to okamžitě přiznali, aby byli lepší než NASA…. Za druhé kdyz tedy hvězdný tvor co požírá hvězdy chce sežrat energii z našeho Slunce, jak je možné že frajer tedy pochází z roku 2174 a je tedy v pohodě….A lidské kosti na Marsu? Why not? To je stejne jako, když vyjedu na Tiktoku s tim, že na Plutu taky byli lidé – stejně nez by se to prokázalo, uteče x let a ja budu mezitím frajera! 😄

  3. Zas na druhou stranu dobry napad na sci-fi 😄 aspon by přestali tocit chujoviny typu cernoch v klimatizaci vesmirne lodi nebo odporny sliz co sezere posadku ISS zachycující sondu s marsovskym vzorkem 😄

 3. Tak jednak by me zajimalo za prvé, jak se v roce 2025 dostanou prvni koloniste na Mars, když nejdal kde byli za poslednich deset let je nizka orbita Země a dost pochybuji o tom ze by USA utajili odlet k Marsu s LP když by je to vyneslo do nebeskych výšin v dobývání vesmíru a ostatni kosmicke agentury po světě by to okamžitě přiznali, aby byli lepší než NASA…. Za druhé kdyz tedy hvězdný tvor co požírá hvězdy chce sežrat energii z našeho Slunce, jak je možné že frajer tedy pochází z roku 2174 a je tedy v pohodě….A lidské kosti na Marsu? Why not? To je stejne jako, když vyjedu na Tiktoku s tim, že na Plutu taky byli lidé – stejně nez by se to prokázalo, uteče x let a ja budu mezitím frajera! 😄

 4. 23. brezna se tez nic nestalo jak pan casu predpovidal asi by mel zmenit medikamenty nebo drogy

 5. To mel ty predpovedi smerovat alespon 5 let do budoucnosti, takhle si to mohou nekteri pamatovat. Az se pristi rok z toho nic nevyplni, tak bude akorat sam za hlupaka.

Comments are closed.