Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel v čase promluvil! Navštívil jsem rok 2061 a tomu, co jsem viděl, stále nemohu uvěřit

  • Muž tvrdí, že cestoval časem
  • Jak podle něj vypadá budoucnost?

Lovci záhad mají další senzaci. Objevili totiž muže, který tvrdí, že je cestovatel v čase. Do naší současnosti se vrátil z roku 2061, aby lidstvo varoval před hrozivou budoucností, píše server Express.


Nepřehlédněte: Nové vesmírné závody. USA a Čína chtějí silou převzít kontrolu nad kriticky důležitými místy


Tajemný cestovatel v čase

Příznivci cestování v čase zbystřete. Na internetu se objevilo video, ve kterém údajný cestovatel časem pronáší děsivé proroctví. Chlapík jménem Jeff Williams říká, že prostřednictvím stroje času navštívil rok 2061 a byl zděšen událostmi, které zažil.

„Ahoj, jmenuji se Jeff Williams a cestoval jsem v čase do roku 2061,“ začíná své vyprávění. „V roce 2061 už svět neexistuje. Byl jsem vyslán do budoucnosti i zpět jako člen přísně tajné skupiny zvané Solarity, abych zajistil, že časová linie zůstane zachována.“

Podle Williamse je cílem uskupení zabránit ostatním cestovatelům v čase, aby „narušili současnou časovou linii“. Tato údajná skupina strážců času tvrdí, že v průběhu desetiletí tajně ovlivňovala hollywoodské trháky, aby šířila své poselství.

Wiliams vysvětluje: „Například před několika lety vyšel film o cestování v čase s názvem 95ers: Time Runners. Ten film je důležitý, protože jsem se narodil v roce 1966 a až mi bude 95 let, pokud budu ještě naživu, což nebudu, bude se psát rok 2061. Rok, kdy nastane konec světa.“

NASA, kometa
Zdroj: NASA

Halleyova kometa

„Proč a jak skončí svět v roce 2061?“ pokračuje ve vyprávění. „Vědci za několik desítek let řeknou, Halleyova kometa nás zcela jistě mine. Ale netuší, že tentokrát, až se přiblíží k Zemi, rozpadne se a jeden z velkých fragmentů zasáhne naši planetu a způsobí kataklyzmatickou událost, která ukončí svět, jak ho známe.“

Podle Williamse úlomek z monstrózní Halleyovy komety dopadne do Erijského jezera, jednoho z pěti Velkých jezer Severní Ameriky. Nikdo zatím mužovu bizarní historku nepotvrdil, nenašel se ale nikdo, kdo by byl schopen ji zcela vyvrátit. Mezi lidmi je hodně podporovatelů, kteří by mu chtěli věřit, najdou se ale i skeptické hlasy, které ho označují za lháře nebo duševně nemocného.

Halleyova kometa se k Zemi vrací každých 76 let a během své cesty vesmírem urazí miliardy kilometrů. Je nejznámější ze všech komet, které se objevují periodicky. Přestože se každé století objevuje mnoho jasnějších komet, Halleyova kometa je jediná, která se objevuje v „krátkých“ časových intervalech a je viditelná pouhým okem, bez pomoci speciálních dalekohledů. Kolem planety Země proletí v červenci 2061.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Express

Total
0
Shares