Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel v čase? Na fotce z roku 1943 muž údajně drží iPhone, ale to není to nejpodivnější

  • Další cestovatel z budoucnosti?
  • 80 let stará fotka prý odhalila záhadu

O cestování v čase slýcháme jen ve vědecko-fantastických filmech, ale fotografie, která žije na internetu vlastním životem, tuto teorii podrobuje těžké zkoušce. Uživatelé horlivě diskutují o tom, zda muž v roce 1943 mohl používat mobilní telefon.


Nepřehlédněte: Češi, JBL srazilo ceny na minimum! Absolutně nejlevněji ho pořídíte už jen pár dnů


Důkaz o cestování časem?

Někteří lidé se domnívají, že cestování v čase musí být skutečné, když si všimli podezřelého muže na fotografii z roku 1943. Podle záhadologů z davu vystupuje tím, že kontroluje svůj smartphone, ačkoli zřejmě existuje pravděpodobnější vysvětlení. Snímek byl pořízen na pláži Towan v Cornwallu ve Velké Británii v době, kdy zuřila druhá světová válka.

Uživatelé sociálních sítí si rychle všimli tajemného muže uprostřed fotografie v ošuntělém hnědém obleku. „Ehm… zdá se mi to, nebo si ten chlap kontroluje telefon. V padesátých letech?“ ptá se zaraženě jeden z diskutujících.

„Dobrý postřeh. Je zřejmé, že na záběru je turista cestující v čase, který si kontroluje své mobilní zařízení. Konečně máme důkaz, který jsme potřebovali – že cestování v čase je skutečné. Na starých fotografiích nyní vidíme věci, které nám dříve unikaly,“ podotkl další.

Drží v ruce iPhone?

Jiní diskutující však nápad o muži z budoucnosti označili za absurdní a tvrdí, že si pouze balí cigaretu nebo natahuje hodinky. Nejvtipnější postřeh v komentářích měl ale člověk, který napsal: „Zapomeňte na telefon. Ten chlap je na pláži v saku!!!“

Konspirace v podobě mýtů, fám a legend provází člověka celou jeho historií a běžně jsou součástí popkultury. V posledních letech však kvůli sociálním sítím získávají větší dosah. Jinak tomu není ani v případě různých zaručených důkazů o cestování časem, které se nikdy nepotvrdí.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. No to by mně zajímalo jakej má signál a komu by chtěl teda volat když ještě nebyl operátor to je blbost že 🤣🤣🤣

Comments are closed.