Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem zveřejnil katastrofickou předpověď. Tahle hrůza se stane už za několik dní!

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Tvrdí, že nás v následujících týdnech nečeká vůbec nic pěkného

Samozvaný cestovatel časem z roku 2671 varuje, že už za několik týdnů dojde k přírodní katastrofě, během které zahyne mnoho lidí. Muž na internetu sdílel i další předpovědi, mezi něž patří třeba i přílet nepřátelské mimozemské rasy.


Nepřehlédněte: Záhada na Marsu: Opravdu rover NASA Curiosity objevil zkamenělou knihu starou tisíce let?


Cestovatel v čase

Samozvaný návštěvník z budoucnosti s přezdívkou „theradianttimetraveler“ o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2671 a do naší současnosti se dostal strojem času. Svět podle něj čekají zásadní události.

Již dříve Eno Alaric, jak se cestovatel jmenuje, vydal varování před otevřením portálů do jiných světů a předpověděl, že vědci najdou dvojče planety Země.

Ve svém nejnovějším příspěvku muž z budoucnosti zdokumentoval scénář událostí pro nadcházející týdny. Dokonce se mu podařilo spojit katastrofická proroctví s konkrétními daty. Jeho předpovědi je však třeba brát s rezervou.

„POZOR! Jsem skutečný cestovatel časem z roku 2671 a toto jsou hlavní události, ke kterým dojde,“ uvedl ve videu zveřejněném na TikToku. S příznivci se podělil o tyto předpovědi:

  • 30. května: Dochází k více než 150 pozorováním UFO. Vesmírné lodě patří rase Distantů, která plánuje dobýt Zemi.
  • 12. června: Zemětřesení o síle 9,5 stupně Richterovy škály způsobí 8,5 kilometru hluboký a 1,6 kilometru široký zlom v San Andreas v Kalifornii. Z něj začne vycházet mnoho vyhynulých živočichů, včetně Titanoboa – hada, který může dorůst délky až 22 metrů.
  • 14. června: 12 lidí získá díky extrémní energii Slunce superschopnosti, včetně telepatie a teleportace.
  • 18. června: 7 lidí spadne z oblohy při průchodu červí dírou, která byla náhodně vytvořena.
UFO, mimozemšťan
Zdroj: Bing Image Creator (generováno AI)

Neztrácejme hlavu… A soudnost

Uživatelé se nemohou rozhodnout, zda těmto předpovědím věřit, nebo ne. „Děkuji za sdílení. Věřím ti, příteli,“ napsal jeden komentující. „Všechna vaše videa by měla být opatřena titulky: Pouze pro zábavu,“ uvedl další. Jeden ostřílený uživatel dokonce poznamenal, že Alaric už jednou video s podobnými předpověďmi zveřejnil, ale tehdy tvrdil, že pochází z roku 2714, ne 2671 jako tentokrát.

V komentářích se dokonce objevil i postřeh, že videa s nepřesnými předpověďmi takzvaný cestovatel časem vždy maže. Uvidíme, jestli tomu tak bude i v tomto případě.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares