Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem z roku 2671 zveřejnil šokující předpověď: Tohle jsou události, které změní svět!

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co nás podle něj čeká v následujících měsících?

Muž, který o sobě tvrdí, že je cestovatelem v čase z roku 2671, zveřejnil další seznam událostí, ke kterým dojde letos a v příštím roce. Eno Alaric tvrdí, že lidstvo objeví lék na rakovinu a v amazonském deštném pralese vědci najdou metr velké pavouky, píše britský deník Mirror.


Nepřehlédněte: Kdy vyjde iPhone 15? Klíčové datum prozradil respektovaný novinář


Cestovatel v čase

Eno Alaric, který je také známý jako @theradianttimetraveller, získal na sociální síti TikTok desítky tisíc sledujících. Tvůrce již dříve zveřejnil varování před mimozemskými návštěvníky a dokonce před otevřením portálů do jiných dimenzí. Nyní varuje před dalšími hrozivými událostmi, které se podle něj stanou, ať chceme nebo ne.

„POZOR! Všem, kteří si myslí, že jsem falešný cestovatel v čase, připomínám tyto významné události.“

Eno tvrdí, že 12. srpna letošního roku vědci vyvinou lék na dva typy rakoviny. Říká, že tak učiní pomocí vlastností hypofýzy veverky a exotického listu. V říjnu teleskop Jamese Webba odhalí obřího hvězdožravého tvora, který je na cestě do naší sluneční soustavy, aby sežral Slunce.

V únoru příštího roku údajně dojde k tornádu stupně F6 v texaském Houstonu, které zabije 50 000 lidí, a v dubnu zažije Kalifornie 45minutové zemětřesení o síle 9,8 stupně Richterovy škály zvané „Velký John“, které způsobí 230metrovou mega tsunami, jež zřejmě zničí kalifornské pobřeží.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Hovoří pravdu? Věříte mu?

V červnu 2024 se podle Alarica narodí dítě s ocasem a většíma ušima, než je obvyklé, a s dalšími zvláštními přírůstky. Červenec pak přinese pravděpodobně nejděsivější vyhlídku ze všech – metrové pavouky. A v srpnu vědci objeví draka chrlícího lávu.

Po zhlédnutí klipu se uživatelé TikToku rozdělili na dva tábory. „Děkujeme za sdílení. Věřím ti, příteli,“ napsal jeden z fanoušků. „Lol, pro toho chlapa a pro ty, kteří mu věří,“ uvedl další. „Vše ukáže až čas,“argumentoval jiný uživatel. „Takže se nic dobrého nestane, co?“ stálo v dalším komentáři.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares