Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem z roku 2671 zveřejnil šokující předpověď: K válce mezi NATO a Ruskem dojde už za dva roky

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co nás podle něj čeká v následujících letech?

Muž, který se na sociálních sítích prohlašuje za cestovatele časem, varuje před třetí světovou válkou. Podle Eno Alarica, který do naší současnosti údajně přicestoval strojem času, vypukne konflikt v okamžiku, kdy Rusko napadne jeden z členských států NATO.


Nepřehlédněte: Číňané vyrobili fenomenální baterii pro elektromobily. Dojezd přes 1000 kilometrů už není snem


Za dva roky bude na Zemi pořádně horko

Samozvaný cestovatel časem, který na sociálních sítích vystupuje pod jménem Eno Alaric, tvrdí, že se do současnosti vrátil z roku 2671 jen kvůli tomu, aby nás varoval před tím, co nás čeká a nemine.

A i tentokrát má pro nás neradostné zprávy. Tvrdí, že přesně ví, kdy a jak vypukne 3. světová válka. Alaric, který je známý také jako @theradianttimetraveller, získal na sociální síti TikTok více než 26 000 sledujících za zveřejňování varování před údajnými budoucími událostmi.

Muž již dříve zveřejnil varování před objevením dvojčete planety Země, mimozemskými návštěvníky a dokonce otevíráním portálů do jiných dimenzí. Nyní však prohlásil, že už za dva roky nás čeká třetí světová válka a dodal, že začne „ruským útokem na některou ze zemí NATO“.

Ve videu, které získalo více než 22 000 zhlédnutí, Eno uvedl: „Kdo bude příštím prezidentem Spojených států amerických. Příštím prezidentem USA bude republikán Ron DeSantis.

Bude třetí světová válka, pokud ano, kdy začne? Ano, bude, začne koncem roku 2025 kvůli útoku Ruska na některou ze zemí NATO.

Bude někdy objeven život mimo Zemi? Ano, ve skutečnosti na Zemi již přistáli mimozemšťané, kteří si plánují vzít zpět, co jim patří.

Kde je můj stroj času? Je v přísně střeženém bunkru, do kterého mají přístup jen čtyři další lidé, kteří jsou také cestovatelé časem.“

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: TheDigitalArtist / Pixabay

Neztrácejme hlavu

Tento „cestovatel“ v čase není na TikToku sám. Podobných účtů jsou na této sociální síti stovky a dohromady mají miliony sledujících. Diváci Alarica i tentokrát zůstali v komentářích rozděleni, protože se nemohli rozhodnout, zda hovoří pravdu nebo si vymýšlí.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares