Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem z roku 2671 předpovídá katastrofy i UFO. Diváci videa hltají jedním dechem!

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co nás podle něj čeká v následujících měsících?

Eno Alaric tvrdí, že k nám přicestoval strojem času z roku 2671 a přinesl celou řadu šokujících předpovědí, podle kterých nás čekají divoké časy plné nových technologií, překvapivých objevů a řada katastrof. Kvůli svým tvrzením má statisíce nadšených sledujících.


Nepřehlédněte: Ve vesmíru existuje těleso, které obsahuje prvky mimo periodickou tabulku, oznámili vědci


Prorok z roku 2671 cestující v čase

Účet na TikToku se jménem Eno Alaric, připomínající dechberoucí historky štamgastů a fanoušků vesmíru a sci-fi, tvrdí, že je to uživatel, který přicestoval v čase zpět z roku 2671, aby nás varoval. Video příspěvky mají milionová zhlédnutí a lidi fascinují.

Cestovatel časem již dříve varoval před srážkou dvojplanety se Zemí, mimozemskými návštěvníky a dokonce i před začátkem třetí světové války. A tentokrát avizuje další děsivé události, které se podle něj stanou, včetně zemětřesení a otevření „Pandořiny skříňky“, která lidi přenese do jiného vesmíru.

Nejdříve varuje před nebývale ničivým tornádem, jaké lidstvo ještě nikdy nezažilo. Předpovídá, že zasáhne Houston v Texasu a způsobí rozsáhlé škody. Svou předpověď začíná slovy: „Pozor, ano, jsem skutečný cestovatel v čase, toto jsou hlavní události, které se stanou ve zbytku roku 2024.“

Poté se ponoří do podrobností:

17. února: Dochází k vůbec prvnímu tornádu stupně F6, které zasáhne Houston v Texasu. Zničí téměř celé město, čímž se stane nejhorším tornádem v dějinách lidstva.

28. března: Bude nalezen starobylý artefakt, po jehož dotyku se dostanete do jiného vesmíru. Říká se mu „Pandořina skříňka“. Vesmíry si mohou být velmi podobné, nebo zcela odlišné…

2. dubna: Na zlomu San Andreas dochází k zemětřesení o síle 9,8 Richterovy škály. Krátce poté zasáhne kalifornské pobřeží 230 metrů vysoká vlna tsunami, mnoho velkých měst včetně San Francisca skončí v troskách.

15. května: Na Zemi přistává mimozemšťan známý jako „Šampion“ s úmyslem odvézt 10 000 lidí na jinou obyvatelnou planetu. Už tu jednou byl. Lidé budou vybráni náhodně.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: TheDigitalArtist / Pixabay

Nepropadejme panice

Eno Alaric není na TikToku sám, kdo tvrdí, že cestuje v čase. Podobných účtů jsou na této sociální síti stovky a dohromady mají miliony sledujících. Diváci Alarica i tentokrát zůstali v komentářích rozděleni, protože se nemohli rozhodnout, zda hovoří pravdu nebo si z nich dělá legraci.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares