Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem varuje, že nás v roce 2023 čekají události, které nebude možné vysvětlit

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Jak to podle něj bude vypadat v roce 2023?

Do budoucnosti cestuje samozvaný cestovatel časem, který informuje o svých nevšedních dobrodružstvích. Ve svém novém videu popsal, co nás čeká v následujících měsících! Zásadních událostí, která od základů změní to, jak se díváme na svět kolem nás, bude hned několik.


Nepřehlédnete: UFO vytvořené lidmi. Nový čínský stealth bombardér H-20 má mít neuvěřitelný dolet


Muž tvrdí, že cestuje v čase

Muž vystupující na TikToku pod přezdívkou „theradianttimetraveler“, o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2671 a do naší současnosti se dostal strojem času. Svět podle něj čekají velké změny.

Cestovatel, vlastním jménem Eno Alaric, uvedl, že se vydal do roku 2023, aby zjistil, čeho se v následujících měsících dočkáme. V novém videu začal zlehka. Tvrdí, že 30. listopadu letošního roku vesmírný teleskop Jamese Webba objeví planetu, která bude zrcadlovou verzí Země.

Mnohem zajímavější jsou však jeho další předpovědi. 1. ledna se nad Burmudským trojúhelníkem ztratí dopravní letadlo. Téměř o tři měsíce později, 30. března 2023, pak vědci zaznamenají neznámý signál vycházející z hlubin oceán.

Dne 15. května 2023 zasáhne kalifornské pobřeží, hlavně město San Francisco, tsunami o výšce 220 metrů. Ale k té vůbec nejbizarnější události má dojít 18. června. V tento den má z nebes spadnout sedm lidí, a to v místech, kde nebude žádný letecký provoz.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Další podvodník?

Nutno uznat, že údajný cestovatel svými předpovědmi publikum rozhodně zaujme. Ani jeho nové video nezůstalo bez odezvy a překvapivě se najdou i lidé, kteří mu věří. Převládají však ti, které vůbec nepřesvědčil.

„Kdy se vaše předpovědi skutečně naplnily? Raději se podívám na Simpsonovi, jsou mnohem přesnější,“ reagoval jeden uživatel. „Já ti věřím a podporuju tě! Můžeš mi říct, jaká čísla mám vsadit do loterie?“ napsal ironicky další. V komentářích se objevil i postřeh, že videa s předpověďmi, které se nevyplnily, takzvaný cestovatel časem maže.

Nejde o první případ, kdy veřejně vystoupil takovýto dobrodruh a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Na sociální síti TikTok se to podobnými lidmi jen hemží. Společné mají to, že jejich předpovědi nikdy nevyjdou. A jinak tomu nebude ani v tomto případě.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares