Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem tvrdí, že je v roce 2027 posledním člověkem na Zemi! Věříte jeho důkazu?

  • Tohle lidi nerozdýchají! Svět skončí už v roce 2027
  • Cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Na internetu koluje video, které údajně pochází z budoucnosti. Jeho autor se představuje jako cestovatel v čase a tvrdí, že zůstal na naší planetě úplně sám. Lidstvo zmizelo. Je posledním člověkem na celém světě.


Nepřehlédněte: Nepředstavitelná rychlost! 6G suverénně diktuje Čína, Amerika s Evropou mají problém


Poslední člověk na Zemi

TikToker jménem Javier tvrdí, že umí cestovat v čase. Ve svých příspěvcích přesvědčuje uživatele, že uvízl v roce 2027 a je jediným přeživším člověkem na Zemi.

Na sociálních sítích má mladík miliony sledujících. Aby dokázal, že si nic z toho, co říká, nevymýšlí, vydává klipy z opuštěných míst. Svým příznivcům servíruje videa z prázdných nákupních center, ulic a pláží. Ale vydal se i do známých evropských metropolí – cestoval například do Paříže, kde natáčel prázdné ulice a dokonce i Eiffelovu věž a muzeum Louvre bez turistů.

Jak se tam ovšem dostal, nijak blíže nespecifikoval a uživatelé TikToku dodnes stále spekulují, jak cestu do Francie a zpět domů do Španělska vlastně absolvoval.

@unicosobreviviente

Responder a @diegogr01_

♬ sonido original – Único Sobreviviente

Cestovatel časem ukazuje prázdné ulice

Velkou pozornost na sebe strhlo jedno z Javierových videí z Barcelony. Mladík v něm svým příznivcům představuje pokoj v nejvyšším patře barcelonského hotelu, kde je ubytován. Video natočené během dne ukazuje zcela prázdné město, bez aut a lidí. Jindy zase cestovatel v čase zašel na fotbalový stadion v Madridu, projížděl se na kole v nákupním centru nebo navštívil španělskou vojenskou základnu.

„Jsem uvězněn mezi lety 2021 a 2027. Jsem ve světě paralelním s tím vaším,“ říká Javier.

Javier není jediný, kdo tvrdí, že cestuje do budoucnosti, je ale ze všech rozhodně nejuvěřitelnější. Věříte mu, že zůstal na Zemi úplně sám?

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: republicworld

Total
0
Shares