Cestovatel v čase, budoucnost

Cestovatel časem tvrdí, že je v roce 2027 posledním člověkem na Zemi. Filmuje prázdné ulice, obchoďáky i pláže

 • Svět podle všeho skutečně skončí už v roce 2027
 • Údajný cestovatel časem zveřejnil neprůstřelný důkaz

Lovci záhad mají další senzaci. Objevili muže, který tvrdí, že je cestovatel v čase. Javier podle všeho žije v roce 2027 a varuje před hrozivou budoucností – lidstvo přestane existovat.


Nepřehlédněte: Zemské jádro se mění, zjistili vědci. Překvapivý prvek vytváří zcela novou vrstvu


Cestovatel časem varuje

Tiktoková senzace s miliony followerů tvrdí, že se zasekla v čase. Doslova! Španěl Javier prý uvázl v roce 2027 a lidstvo vyhynulo. Na sociální síť nahrává videa prázdných nákupních center, ulic a pláží. Přesvědčí vás o tom, že hovoří pravdu?

Uživatel TikToku jménem Javier ze Španělska tvrdí, že cestoval do roku 2027 a své putování dokumentuje na sociální síti. Muž říká, že lidstvo vymřelo, a proto na jeho videích nejsou žádní lidé. V příspěvcích, které se vždy okamžitě stanou virálními, ukazuje prázdná místa a tvrdí, že všechny budovy, auta a ulice jsou opuštěné.

Na svém tiktokovém kanálu s názvem @unicosobreviviente (což v překladu znamená „jediný přeživší“) sdílí videa prázdných restaurací a obchodů s oblečením. Ve španělské Valencii a Madridu natáčí prázdné ulice, na kterých není vidět živáčka. Navštěvuje obchodní domy, nákupní centra, bary a supermarkety a tvrdí, že je zcela sám. Jeho poslání zřejmě ale není přežít, nýbrž přesvědčit své followery o tom, že nelže.

@unicosobreviviente

Respuesta a @pedro torres Los animales empiezan a invadir la ciudad unicosobreviviente

♬ MONACO – Bad Bunny

Poslední člověk na Zemi?

První video vydal před dvěma lety v únoru. „Právě jsem se vzbudil v nemocnici a nemůžu přijít na to, co se stalo,“ uvedl v příspěvku. Poté se vydal do ulic na osamělou pouť. „Lidstvo vyhynulo, v nákupních centrech nikdo není,“ popisoval.

Kromě prázdných ulic Javier natáčí také nepoužívané čerpací stanice a nádraží a přijímá výzvy od svých stoupenců. Někteří fanoušci ho vyzvali, aby se vydal na letiště nebo na fotbalový stadion v Madridu. A on jim přání splnil. Jiní ho zase pro změnu žádali, aby se vplížil na španělskou vojenskou základnu, což také v jednom ze svých videí udělal, nebo aby se natočil, jak jezdí na kole v obchodě s oblečením.

Javierova videa vždy okamžitě získají desítky tisíc lajků a stovky komentářů. Ale ne všichni mladíkovu záhadu baští i s navijákem. Spousta diskutujících se ptá, proč tedy ve městě stále funguje elektřina a internet, když lidstvo vyhynulo. Mladík na to nemá odpověď.

@unicosobreviviente

Respuesta a @Íntegro #unicosobreviviente

♬ Divine Failure – elsooyer

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
6 komentářů
 1. Kouknul jsem na jedno video. Šel do nějakého podzemí. A světe div se, šel mu tam proud. Kdo ho vyrábí když je jediný člověk na světě. Někdo na té elektrárně být musí. Protože se musí regulovat napětí. Aby nebylo buď přepětí, nebo pokles.

 2. Divný,beztak je to nějaká nová aplikace že nejsou vidět lidi ani auta.At natočí něco jiného..proč zrovna
  On by přežil.😁😁😁

 3. A probudil se v nemocnici? Kdo ho tam přivezl nebo se tam o něj staral?

 4. Aha? A kdo uklidil mrtvoly, které by musely ležet všude kam přijde?
  To je zase kravina.

 5. Jakým způsobem češtině v čase tam a z5? Nebo jak z budoucnosti posílá videa do naší současnosti?

 6. Předložil hypotézu, že svet sa dostal do anomálie,on sám ostal v dimenzií kde všetko ostalo bez ľudí.Luďia a ostatné živočíchy prešli,teda všetko živé prešlo do inej dimenzie.Celkovo je 14 dimenzií súčasný náš svet je v 3 dimenzií. To že by došlo k takému rozdeleniu súčasného sveta je málo pravdepodobne ak nie nemožné.Ktovie možno niektorá svetová mocnosť alebo nejaká mocnosť z vesmíru zatúžila neposlušný život na Zemi poslať z tohoto sveta preč aby tam ostali sami. Neverím tomu,že by nikto z vesmírnych mocností voči takej absurdnej svojvôli nezasiahol.Ludia nie sú vo vesmíre sami o tom nás presviedčaju rôzne legendy o Bohoch .

Comments are closed.