Cestovatel časem

Cestovatel časem prošel detektorem lži! V roce 8973 existuje něco, o čem sní každý člověk, prozradil

  • Přicházím z roku 8973, tvrdí muž
  • Co lidstvo čeká za tisíce let?

Muž tvrdí, že byl britskou vládou vyslán do budoucnosti a ocitl se ve světě ovládaném s telepatickými hybridy robotů a lidí. Ještě překvapivější je, že prošel testem na detektoru lži.


Nepřehlédněte: Supermasivní černá díra v srdci Mléčné dráhy se blíží k hranici kosmické rychlosti a táhne za sebou časoprostor


Přišel jsem z roku 8973

William Taylor, který podle svých slov pracoval na počátku tisíciletí v britské zpravodajské službě, říká, že zažil život na Zemi za tisíce let, protože byl ve stroji času vyslán, aby zjistil více o budoucnosti.

Tvrdí, že našel „dokonalou utopii“ — svět bez nemocí, smrti a zločinu. Lidé, jak je dnes známe, podle něj vymřou a nahradí je hybridi. „Setkal jsem se obyvateli, kteří se podobali kyborgům. Měli abnormálně velké hlavy a oči, malá ústa a byli obdařeni nesmrtelností a schopností komunikovat pomocí telepatie.“

William se domnívá, že mimozemské bytosti, které potkal, byly přímými potomky lidí a přestože komunikovaly pomocí telepatie, dokázaly s ním hovořit anglicky. „Všichni mluvili plynně anglicky. Byl jim implantován čip, který okamžitě snímal jejich mozkovou činnost a překládal slova do jazyka, který ovládám,“ vysvětluje.

Země v roce 8973 stále existovala a byla dokonce jednou z mnoha planet, které vyspělé humanoidní bytosti kolonizovaly ve snaze najít více potřebných zdrojů. Podle jeho vyjádření byla technologie, která umožňuje cestovat v čase, vynalezena už v roce 1981, ale dnešní lidé se o ní dozví až za mnoho let.

Cestovatel časem uspěl na polygrafu

William dále říká, že v roce 8973 strávil celkem šest hodin. „Existuje nekonečné množství vesmírů a mezi těmito vesmíry je možné se volně pohybovat,“ odpovídá překvapenému moderátorovi internetové televize ApexTV. „Vyvinuli jsme přístroj, který umožňuje nejen cestovat v čase, ale také se mezi těmito paralelními vesmíry pohybovat.“

„Byl jsem umístěn do stroje, který byl malou koulí, kam se vešel pouze jeden člověk. Nechtěl jsem tam být příliš dlouho. Zahlédl jsem rudou oblohu a všechno bylo znečištěné. Uvědomil jsem si, že ve vzduchu je radiace, takže jsem musel rychle odejít,“ přiznává nepříjemný zážitek, když se vydal do roku 3000.

I když zní příběh Williama Taylora neskutečně, chlapík podstoupil test na detektoru lži s neuvěřitelným výsledkem. Mluvil pravdu.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ / ApexTV, zdroj: Inquistr, Mirror

Total
0
Shares
5 komentářů
  1. Je to skutečně pravda. Vyvinul jsem konkurenční přístroj a naprostou shodou náhod jsem se dostal také do roku 8973 a toho pána jsem tam viděl. Pak jsem se ještě podíval do roku 8976 a tam už to ale bude stát za prd.

    1. Kdo si a kde máš ten přístroj? Taky bych se kouknul.. Já nějak odmítám věřit tomu, že dnešní debilní civilizace je sto dožít se roku 3000 natož takové scifi číslo.

  2. Detektor lži je natolik “dokonalý” že vyhodnotí jako pravdu to čemu 100% věří tázaná osoba. Takže ano mohl projít.

  3. Já bych se mu podíval na zoubek a určitě tam bude mít ještě amalganové plomby.z 20. stoleti..😂😂😉

Comments are closed.