cestovatel, Smith

Cestování časem je reálné? Muž prý navštívil rok 2118, přivezl si fotografii jako důkaz!

  • Tvrdí, že je cestovatel v čase
  • Jako důkaz ukázal fotku z roku 2118

Údajný cestovatel v čase, který si říká Alexander Smith, tvrdí, že se podílel na „tajných operacích“ pro americkou CIA. Podle svých slov navštívil rok 2118 a teď varuje, že do roku 2050 Zemi navštíví inteligentní mimozemšťané. Jako důkaz zveřejnil fotografii.


Nepřehlédněte: Vědci zaznamenali masivní erupci na Slunci. K Zemi vyslala částice rychlostí 400 kilometrů za sekundu


Cestovatel z roku 2118 má fotografický důkaz

Spousta lidí sní o tom, že by mohli cestovat časem a kdo by nechtěl napravit dřívější chyby nebo znovu prožít úžasné chvíle. Podle některých to možné je, jiní zase tvrdí, že určitě ne.

Chlapík Alexander Smith v rozhovoru médiím řekl, že podnikl cestu do budoucnosti a v roce 1981 strojem času navštívil rok 2118. Jako člen speciálního týmu CIA měl zjistit, jaké má lidstvo vyhlídky. „Rok 2118 jsem navštívil jako součást tajné mise CIA. Podle mých informací to byl jeden z prvních momentů, kdy bylo úspěšně otestováno cestování v čase,“ tvrdí muž.

Popisuje, že mu jde o život a proto musí žít v utajení. Na videu v nevalné kvalitě pak ukazuje důkaz, který má jeho příběh o cestování v čase potvrzovat. „Mám něco, co vám dnes chci ukázat. Tento snímek byl pořízen v roce 2118. Fotografie ukazuje město, ve kterém jsem byl. Nikdy nezapomenu na chvíli, kdy jsem ten snímek pořídil,“ říká Smith.

Na rozmazaném obrázku je vidět řada vysokých zelených budov, které mají zvláštní tvar. Fotka nepřipomíná žádné aktuální město na světě.

„Rozhodl jsem se počkat až do této chvíle, abych vám tu fotku ukázal, protože jsem nevěděl, jestli je svět připraven ji spatřit. Toto je obraz z budoucnosti, který jsem si mohl vzít zpět,“ popisuje fotografii. „Vláda zabavila původní fotku, ale předtím, než mi ji vzali, se mi podařilo udělat kopii, kterou jsem vám ukázal.“

Lidstvo čeká návštěva mimozemšťanů

Při podrobném popisu toho, jak svět bude vypadat v příštím století, Smith vysvětlil, že lidstvo brzy navštíví mimozemšťané, kteří budou mluvit cizí řečí a klimatické podmínky na Zemi se rapidně zhorší. „Mimozemšťané nás navštíví, existují inteligentní mimozemšťané, kteří přiletí. Poprvé nás navštíví v polovině 21. století,“ dodal.

Lidé, kteří video komentovali, ale mužově příběhu příliš nevěří. Jeden z nich označil jeho výpověď jako nejhloupější věc, kterou kdy slyšel. Další poukázal na to, že na fotce prakticky není nic vidět.

Obskurní předpovědi samozvaných cestovatelů časem nejsou ničím neobvyklým. Například chlapík, který si říká Edward, tvrdí, že cestoval do roku 5000, a informuje lidstvo o tom, co ho čeká. Jeho bizarní výpověď se točí kolem zatopeného města Los Angeles. Podle většiny vědců ale něco jako stroj času existuje jen ve fantazii autorů knih a filmů.

Zdroj náhledové fotografie: ApexTV, zdroj: Mirror

Total
0
Shares