Češi, tohle vám udělá radost! Xiaomi spouští servisní linku, kde můžete řešit případné problémy

  • Česká infolinka pro fanoušky Xiaomi
  • Co můžete zařídit prostřednictvím mobilu?

Čeští uživatelé chytrých telefonů společnosti Xiaomi mohou nyní rychle a bez zbytečných průtahů řešit své problémy prostřednictvím servisní linky.


Nepřehlédněte: Nejmocnější predátor pravěku T-Rex byl chytrý a uměl počítat do deseti, myslí si slavný vědec Attenborough


Populární výrobce oznámil, že zřizuje speciální linku pomoci pro české uživatele a fanoušky. Infolinka bude fungovat od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 a bude dostupná na telefonním čísle +420 800 701 541.

Co můžete zařídit na infolince?

Telefonická forma podpory má především urychlit a usnadnit uživatelům řešení případných problémů s výrobky Xiaomi prodávanými na českém trhu.

Uživatelé si skrze infolinku mohou objednat servis zařízení i zkontrolovat stav aktuálně probíhající opravy. Důležité je zmínit, že se nejedná o prodejní linku.

Xiaomi 11 Lite 5G NE
Xiaomi 11 Lite 5G NE | foto: FONETECH.CZ

Je štika trhu

Xiaomi je jednou z předních světových společností v oblasti chytrých telefonů. Její podíl na trhu z hlediska dodávek chytrých telefonů se umístil na 3. místě na celém světě ve třetím čtvrtletí roku 2021. Společnost také vytvořila přední světovou spotřebitelskou platformu AIoT (AI+IoT), k jejíž platformě bylo k 30. září 2021 připojeno více než 400 milionů chytrých zařízení, s výjimkou chytrých telefonů a notebooků.

Produkty Xiaomi jsou přítomny ve více než 100 zemích a regionech po celém světě. V srpnu 2021 se společnost potřetí dostala na seznam Fortune Global 500, kde se umístila na 338. místě, což je o 84 míst více než v roce 2020.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares