Vivo V40

Češi, tohle je nejlevnější telefon s optikou ZEISS. K vivu V40 dostanete i gril Weber

Úderem dnešního dne startují předobjednávky smartphonu, který má velký potenciál stát se absolutním bestsellerem své třídy. Nové vivo V40 láká jednak na prakticky vlajkové parametry, a především pak na špičkový fotoaparát ZEISS, který s tak nízko posazenou cenovkou je na českém trhu skutečný unikát.


Nepřehlédněte: Čeká nás magická podívaná: Noční obloha nad Českem po 80 letech zazáří, ale ne díky Měsíci


Nejlevnější ZEISS optika na trhu

Není žádným tajemství, že vivo umí nabídnout parádně vybavené telefony za sympatické ceny, a nové V40 je toho jasným důkazem. Za 12 499 Kč dostanete elegantní smartphone s 120Hz AMOLED displejem o velikosti 6,78 palce a extrémní svítivostí 4 500 nitů.

Spolehnout se dá také na čipset Snapdragon 7 Gen 3 od Qualcommu, 8GB + 256GB paměť, krytí IP68 i na velkou 5500mAh baterii s rychlým 80W nabíjením.

Jeho největší předností je však dvojice zadních 50Mpx fotoaparátů ZEISS s optickou stabilizací a automatickým ostřením. Vivo V40 je tak absolutně nejlevnějším smartphonem s optikou této německé značky, díky které dokáže nabídnout naprosto špičkovou kvalitu pořízených snímků.

Vivo V40
Zdroj: MP.CZ

Gril Weber – prémiovka jako dárek

Pokud si nové vivo V40 předobjednáte u Mobil Pohotovosti, a stihnete tak učinit do 27. června, dostanete parádní gril jako dárek. A skutečnost, že se jedná o značku Weber, potěší snad všechny masteršéfy.

Soutěž o 5×2 lístky na EURO 2024

Chcete zažít opravdovou atmosféru zápasu na EURO 2024? Vivo společně se svým partnerem Mobil Pohotovost pořádají soutěž o 5×2 lístky na zápas Turecko – Portugalsko, který se uskuteční v sobotu 22. 6. v Dortmundu. Více informací o soutěži najdete právě zde.

Zdroj: MP.CZ
Total
0
Shares