Samsung Galaxy S22

Češi, radujte se. Samsung Galaxy S22 brutálně zlevnil, teď je historicky nejlevnější

  • Samsung Galaxy S22 je teď vůbec nejlevnější
  • Ale speciální akce potrvá jen nakolik dní, pak znovu zdraží

Samsung ode dneška a pouze dočasně zlevňuje své vlajkové telefony Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra až o čtyři tisíce. Zároveň ale k základním modelům i nadále nabízí bonus 3 000 Kč, takže vás Galaxy S22 nyní vyjde jen za 16 tisíc korun. To je ostatně vůbec nejnižší cena, za kterou se kdy prodával.


Nepřehlédněte: Nejnebezpečnější virus na světě ovládl telefony v Česku. Schová se a vyčkává, ale nakonec nemilosrdně zaútočí


Galaxy S22 nebyl nikdy levnější

Samsung Galaxy S22 za 15 990 Kč je hodně lákavá koupě, obzvlášť vzhledem k vlajkovým parametrům, které nabízí. Telefon je od dnešního dne zlevněný o tři tisíce, další tři tisíce ušetříte, pokud po jeho koupi prodáte svůj starý telefon a zaregistrujete se na novysamsung.cz.

Také Galaxy S22+ je teď obzvlášť výhodný, protože ode dneška ho koupíte se slevou 4 000 Kč. Cenu si ještě můžete snížit o další 2 tisíce, ovšem pouze u Mobil Pohotovosti, protože jedině tam na telefon dostanete bonus k výkupu.

Stejná sleva i bonus pak platí i na nejlepší Galaxy S22 Ultra. Ke všem vlajkovkám Samsungu na vás u Mobil Pohotovosti čeká ještě ten nejlepší dárek v podobě prodloužené záruky na 3 roky zdarma.

Ceny Samsungů po slevě a odečtení bonusu:

Samsung_Galaxy S22 Ultra
Zdroj: Samsung

Galaxy S22 za 184 Kč měsíčně

Pokud chcete nový Samsung koupit co nejvýhodněji, tedy za co nejnižší měsíční splátku na trhu, můžete na mp.cz využít revoluční službu obměny starého telefonu za nový. Díky té vás Galaxy S22 vyjde na pouhých 184 Kč měsíčně při přechodu z Galaxy S21. Stačí jen prodat jakékoli starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky, herní konzoli). Více o službě zjistíte na mp.cz/galaxys22.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung

Total
0
Shares
4 komentářů
  1. Vůbec se tomu nedivím, že se toho chtějí zbavit. Telefon není rozhodně špatný, ale jeho tragicky navržený powermanagement z něj dělá nepoužitelnou cihlu. Po týdnu šel zpět do eshopu.

    1. A to že se přibližně týden teprve učí jak moc se používá a baterku podle toho později upraví asi nevíte že.. Stejně jako u aut.. Chcete výkon, musíte počítat se spotřebou..

  2. Kdo by to řekl že něco zlevňuje tím jak zastarává, že ? Navíc před uvedením nového modelu,
    ….taková nečekaná zpráva

Comments are closed.