Telefon, mobil

Češi, máte Samsung? Galaxy S22, S21 a S20 právě dostávají vymazlenou nadstavbu One UI 5.1, která vše vylepšuje

  • Samsung všechny příjemně překvapil
  • Pro své nejpopulárnější mobily vydává One UI 5.1

Tak jsme se konečně dočkali! Jihokorejský Samsung začal distribuovat klíčovou aktualizaci s nejnovějším uživatelským prostředím i na starší telefony. V uplynulých hodinách se dočkali majitelé oblíbených Galaxy S22, S21 a S20, a to i v České republice!


Nepřehlédněte: Blížíme se vizím ze sci-fi. Obyčejná Wi-Fi umí vidět lidi skrz zeď, stejně jako nejdražší radary


Po měsících testování na vybraném vzorku uživatelů je to tady! O čem hovoříme? Přece o vydání nejnovější verze grafického prostředí One UI pro smartphony Galaxy S22, S21 a S20. Dostupnost softwaru můžete jako obvykle ověřit v nabídce Nastavení => Aktualizace softwaru a poté zvolte možnost Stáhnout a nainstalovat.

Samsung vydal One UI 5.1

A na co že se vlastně můžete těšit? Nová verze One UI se soustředí primárně na funkční vylepšení. Design prostředí zůstává stejný, sahalo se jen na detaily – proč také měnit něco, co hezky vypadá a funguje. 

One UI 5.1 přináší různé nové funkce a dílčí vylepšení. Galerie např. nově podporuje pokročilé vyhledávání více osob či věcí najednou a uživatelé se mohou těšit také na lepší animace a vizuální efekty.

Už jste aktualizovali?

V aplikaci fotoaparátu je nově možnost pro rychlejší úpravu odstínu, tlačítko se objeví na kraji displeje a z nabídky pokročilé je také k dispozici přímý přístup k aplikaci Expert RAW.

One UI 5.1 dále umožňuje nastavit si na zamykací obrazovce různé tapety v závislosti na aktuálních aktivitách uživatele. Nechybí ani nový bateriový widget (se dvěma rozvrženími), vylepšený widget pro počasí, funkce Multi Control nebo inovovaný počítačový režim DeX.

Připravte se na to, že One UI 5.1 je objemnější aktualizace. Stahovat budete zhruba 1,9 gigabajtu dat, proto raději využijte Wi-Fi připojení.

Zdroj náhledové fotografie: Đức Trịnh / Unsplash, zdroj: 9to5google

Total
0
Shares