Lidl Grundig Android TV

Češi, Lidl připravil cenový šlágr! Neuvěřitelně levnou 4K TV si může dovolit úplně každý

  • Sháníte velkou chytrou televizi?
  • Lidl má v nabídce 4K TV s podporou HDR 10
  • Momentálně je za parádní cenu

Každá ušetřená koruna se počítá a v dnešní době to platí dvojnásob! Obchodní řetězec Lidl hej známý tím, že se tu a tam blýskne velmi zajímavou nabídkou. A nejinak tomu je i teď, na konci září. Ve svém e-shopu právě nabízí Android TV se 4K rozlišením za vskutku lidovou cenu.


Nepřehlédněte: Náhodný objev nového materiálu by mohl způsobit revoluci v oblasti elektromobilů


Lidl nabízí levnou 4K TV

I když je tento televizor už nějaký ten pátek na trhu, stále dokáže zaujmout a za aktuálních 6 499 Kč může být pro mnoho lidí hodně zajímavou koupí. Už na papíru Grundig Smart TV nevypadá vůbec špatně.

Panel TV podporuje vysoké 4K rozlišení (3 840 × 2 160 pixelů) a vysoký dynamický rozsah (HDR 10/ HLG) pro optimální jas a svítivost. V televizoru dále najdeme integrovaný trojitý tuner (DVB-C/-T2 HD/-S2) či technologii Magic Fidelity vyvinutou společnost Grundig, která zaručuje optimální výkon i při nízké hlasitosti díky speciálnímu uspořádání reproduktorů. Třešničkou na dortu pak je Micro Dimming Engine pro dokonalou kontrolu kontrastu.

Operačním systémem tu je Android TV s předinstalovanými aplikacemi, jako jsou Netflix, Prime Video nebo YouTube. Díky technologii Chromecast můžete snadno promítat obsah a hry ze svých chytrých telefonů nebo tabletů přímo na obrazovku. Ta má úhlopříčku 43 palců, či chcete-li 108 centimetrů.

Lidl si téhle Smart TV cení na 6 499 Kč. Co myslíte, je cena adekvátní výbavě?

Lidl Grundig Android TV
Zdroj: Grundig
Total
0
Shares
4 komentářů
  1. Stojí úplně jiné peníze než je tady napsáno!! Pavel Bartoš by neměl psát lži 😉

Comments are closed.