Silvercrest True Wireless Bluetooth In-Ear

Češi, Lidl připravil cenový šlágr! Bezdrátová sluchátka podobná AirPodům si může dovolit úplně každý

  • Sháníte bezdrátová sluchátka?
  • Lidl má jedny za fantastickou cenu

Blíží se Vánoce a každá ušetřená koruna se nyní hodí víc než kdy dřív. Obchodní řetězec Lidl je známý tím, že se tu a tam blýskne velmi zářivou nabídkou. A nejinak tomu je i teď. Ve svém e-shopu totiž právě nabízí bezdrátová sluchátka doslova za pusu.


Nepřehlédněte: Používáte AdBlock? YouTube si pro vás připravil další nepříjemné omezení


Lidl prodává bezdrátová sluchátka za pár korun

Na internetových stránkách prodejce Lidl nyní běží slevová akce Black Friday, v rámci které můžete zakoupit super levně bezdrátová sluchátka, nad kterými stojí za to přinejmenším uvažovat, protože jsou kvalitní a zároveň stojí pakatel.

Silvercrest True Wireless Bluetooth In-Ear jsou sluchátka, která jsou v časově omezené akci. Sleva v rámci Black Friday činí nemalých 42 procent. Namísto původní ceny 699 korun tak mohou být vaše pouze za 399 korun. To je cena, která jen těžko hledá konkurenci.

Co vlastně za necelé čtyři stovky získáte? Hovoříme tu o standardních špuntových sluchátkách v černé nebo bílé barvě, ke kterým získáte nabíjecí USB kabel, nepostradatelný nabíjecí box, hned několik náušníků, aby dokonale sedla právě do vašeho ucha a návod k obsluze.

Black Friday jednou skončí

Box lze nabíjet nejen pomocí přibaleného kabelu, ale také skrze nabíjecí podložky kompatibilní s technologií Qi, tedy bezdrátově. Podle výrobce plně dobitá kompaktní krabička s integrovaným akumulátorem o kapacitě 400 mAh doplní sluchátkům energii až třikrát.

Co se samotných Silvercrest True Wireless Bluetooth In-Ear týče, na jejich těle najdeme šikovné tlačítko pro řízení hlasitosti, správu hovorů (odmítnutí/přijmutí) a ovládání digitálních asistentů Siri a Google asistent.

Silvercrest True Wireless Bluetooth In-Ear nabízejí frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz a na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu po dobu až 4,5 hodiny. Komunikaci s telefonem – a nebo jiným elektronickým zařízením – zajišťuje bezdrátová technologie Bluetooth 5.0.

Sluchátka jsou nyní ve slevě, což ale nebude platit věčně. Pokud vás Silvercrest True Wireless Bluetooth In-Ear zajímají, s nákupem příliš neotálejte. Black Friday dřív nebo později skončí a cena znovu vzroste na 699 korun.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Silvercrest, zdroj: Lidl

Total
0
Shares