Samsung Galaxy A52

Cena Samsungu Galaxy A52 maximálně klesla. Dostanete k němu i záruku na 3 roky

  • Skvělé telefony Samsung Galaxy A52 a A52s zlevňují na historické minimum
  • Nadále pak v platnosti zůstává akce na hodinky Galaxy Watch4

Samsung si přichystal další lákavé slevy, tentokrát však pro příznivce telefonů střední třídy, konkrétně na dva nejoblíbenější modely. Řeč je samozřejmě o Galaxy A52 a Galaxy A52s, které v loňském roce patřily k těm vůbec nejprodávanějším.


Nepřehlédněte: Anonymous rozprášili nebezpečnou hackerskou skupinu Killnet. Rusům ukradli účty a hesla zveřejnili na internetu


Bezva mobily od Samsungu

Ode dneška totiž pořídíte Galaxy A52 za pouhých 6 290 Kč (běžně 7 290 Kč) – pro získání slevy stačí jen v košíku zadat kód „SLEVA1000“. U Mobil Pohotovosti navíc k telefonu zdarma dostanete záruku prodlouženou na 3 roky.

Výhodný je teď i o něco lépe vybavený Galaxy A52s 5G, který je zlevněný na 8 490 Kč (dříve 11 490 Kč). A také v případě tohoto modelu platí, že získáte 3letou záruku. Sleva se přitom vztahuje na všechny barvy a také na vyšší kapacitu, viz níže.

Samsung Galaxy Watch4
Zdroj: Samsung

Galaxy Watch4 zdarma

Výhodné ale nejsou jen telefony, Samsung stále nabízí velmi zajímavou akcí 1+1 zdarma na chytré hodinky. Pokud si totiž koupíte Galaxy Watch4 Classic, automaticky k nim jako dárek získáte Galaxy Watch4 v hodnotě 5 490 korun. Hodinky zdarma si přitom můžete nechat, nebo je u Mobil Pohotovosti rovnou prodat a proměnit tak na peníze. Díky tomu vás Watch4 Classic vyjdou jen na 5 490 Kč, anebo 366 Kč měsíčně. A pokud ještě na výkup přihodíte své starší smartwatch, mohou vás nové Watch4 Classic stát dokonce jen 2 500 Kč, anebo 105 Kč měsíčně.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung

Total
0
Shares