Cestovatel časem

„Celá města budou pod vodou.“ Cestovatel časem ukázal fotku, se kterou se vrátil z roku 5000

 • Tvrdí, že je cestovatel v čase
 • Jako důkaz ukázal snímek z roku 5000

Chlapík ze Spojených států, který se údajně jmenuje Edward, vysvětluje, že se v roce 2004 zúčastnil přísně tajného experimentu, při kterém dostal možnost cestovat časem. Ve videu, které se stalo hitem internetu, muž redaktorům internetového kanálu ApexTV dokonce ukazuje fotografii z budoucnosti.


Nepřehlédněte: Na české telefony s Androidem nebezpečný virus. Lidé si ho stahují sami, aby ušetřili, varují experti


Cestovatel v čase má fotografický důkaz

Na videu je Edwardova tvář rozmazaná a hlas při vyprávění zkreslený, údajně kvůli ochraně identity. „Řeknu vám příběh, který vás ohromí a naprosto udiví. Tahle událost se stala v Los Angeles v roce 2004, tedy ve Spojených státech,“ začíná Edward popisovat svou zkušenost.

Překvapeným redaktorům říká, že když dorazil do roku 5000, naskytl se mu neradostný pohled na zcela zatopené americké velkoměsto Los Angeles. „Stál jsem na obrovské dřevěné plošině. Nejen já, domy, budovy, samozřejmě všechno ze dřeva. A potom jsem si uvědomil, že je to stejné město – Los Angeles – ale pod vodou,“ popisuje návštěvu vzdálené budoucnosti.

V roce 5000 nebyl sám. Během své cesty prý potkal muže, který mu prozradil, jak celá apokalyptická povodeň začala. „Všechno se to stalo kvůli globálnímu oteplování. Kusy ledu na obou pólech roztály a svět se ocitl pod vodou. K potopě došlo kvůli příliš velkému množství CO2 v atmosféře, který postupně zničil její přirozený štít.“

Edward prozradil, že na cestu časem byl vyslán v roce 2004 z laboratoře v Los Angeles, kde pracoval. Podle záhadného chlapíka budova stála na naprosto veřejném místě a zvenku působila jako jakákoli běžná kancelář. Nikdo prý nemohl poznat, že jde o supertajný vládní objekt, v němž vznikne speciální zařízení, které lidé znají z vědecko-fantastických filmů a knih.

Během rozhovoru muž dokonce sáhne do kapsy v saku a vytáhne fotografii potopeného Los Angeles. Snímek skutečně ukazuje město zatopené vodou, ve kterém lidé žijí na plovoucích dřevěných přístřešcích.

Jeden příběh z mnoha podobných

Nejde rozhodně o první případ, kdy vystoupil takovýto „cestovatel časem“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“.

Například TikToker @futuretimetraveller tvrdí, že do naší současnosti přicestoval z roku 2491. Jeho videa se hluboce zabývají mimozemskými bytostmi a často zahrnují bizarní obvinění, že s lidstvem plánují rozpoutat válku.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem ApexTV, zdroj: Daily Mail, Daily Star

Total
0
Shares
7 komentářů
 1. Ať se jde chudák léčit. Máte radši napsat kokotinku o válce. To je aspoň aktualní a šéfredaktor vám za to nasype.:-D

 2. Je zajímavé, že tito “cestovatelé časem” vždy mluví o super tajném projektu, ale třeba tento po 20ti letech mluví. Přitom jsou operace, o kterých je zakázáno mluvit celý život.
  Další jsou informace, které nám stále ukazují různé tragédie, ale nikdy něco zajímavého, kam se lidstvo posunulo.

 3. Zase ekology vytvořený fake 🤣😂🤣🤣 globální oteplování je kec a CO2 ve vzduchu je tisíckrát méně než před 12000 lety 😂🤣😂😂

 4. Buď máte špatně překlad, nebo si to špatně vysvětluje.
  Vrátil se z roku 5000?,a nebo k nám vstoupil z roku 5000? aby nás jakože upozornil na jakože něco co bude až zaokrouhleno 3000let . Hlavně takto to v obojím případu nefunguje.😂😂😂😂😂

 5. Z filmu vodní svět jistě všichni víme, že něco tak vzácného jako je “papír” na tož “foto papír” po případě vyvolávací studio asi v jeho světě není na každém rohu

Comments are closed.