Nothing phone (1)

Bude Nothing Phone (1) prodejní hit? Na internet unikla cena telefonu

  • Carl Pei kdysi vedl OnePlus
  • Nyní má vlastní značku Nothing
  • Ta už v červnu uvede nový telefon

Když Carl Pei opouštěl OnePlus, bylo veřejným tajemstvím, že hlavním důvodem jeho nespokojenosti byla koncernová výroba, která se stala novou mantrou mateřského podniku BBK Electronics.

To vyústilo nejen v odchod samotného Peie, ale i celé řady dalších klíčových spolupracovníků. A jak se ukazuje, bez původního týmu je OnePlus spíše jen ozvěnou mnohem slavnější minulosti.

Nothing Phone (1)

To však bývalého CEO trápit nemusí. Založil vlastní značku, představil první povedené bezdrátové pecky a v plánu je také Nothing Phone (1), na který se už netrpělivě těšíme. A protože se ve světě internetu nic neutají, k dispozici je výbava a nově i cena (!).

Nedávno web Xiaomiui informoval, že by mělo jít veskrze o kompaktní zařízení s 90Hz AMOLED displejem, Full HD+ rozlišením a úhlopříčkou 6,43 palce. Pod kapotou bude tikat osmijádrový Snapdragon 778G spolu s 8 GB RAM a 128 GB paměti.


Nepřehlédněte: Další oběti internetového bankovnictví! Dvojici na Zlínsku podvodníci okradli o stovky tisíc


Nothing Phone (1) dále nabídne rychlé 67W nabíjení, baterii s kapacitou 4 500 mAh, Android 12 s nadstavbou NothingOS a dvojici zadních fotoaparátů s optickou stabilizací obrazu.

Kolik bude stát? Šuškalo se, že Carl Pei vyrukuje s agresivní cenovkou a nejspíš to tak i dopadne. Gizmochina avizuje, že evropská cenovka telefonu bude 499 euro, tedy přibližně 12 tisíc korun.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva OnePlus (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.