Huawei AppGallery

Bolt nabízí řidičům specializovanou aplikaci v Huawei AppGallery

  • Bolt nabízí řidičské příležitosti se specializovanou aplikací v AppGallery
  • Huawei láká v prohlížeči Huawei Browser na propagační akci Boltu

Přepravní služba Bolt, která byla v AppGallery představená loni v létě, se spuštěním aplikace Bolt Driver vydává novým směrem. Nová aplikace usnadňuje řidičům stát se součástí ekosystému Bolt.


Nepřehlédněte: Huawei chystá velkolepý návrat. Číňané v roce 2022 obejdou americké sankce


Bolt Driver, který je nyní k dispozici uživatelům telefonů Huawei v Česku, si mohou majitelé automobilů stáhnout a snadněji se tak připojit k rostoucímu týmu řidičů, kteří nyní maximalizují příležitosti k výdělku.

Společnost Bolt využila množství služeb dostupných prostřednictvím platformy Huawei Mobile Services (HMS) k poskytování důležitých funkcí aplikace v aplikaci Bolt Driver. Jedním z nich je Map Kit, který umožnil Boltu poskytovat podrobné mapové služby, které si řidič může přizpůsobit a snadno komunikovat.

Bolt a AppGallery rostou společně

Začlenění Boltu do AppGallery mu umožnil rozšířit zákaznickou základnu díky oslovení obrovského počtu uživatelů smartphonů Huawei. AppGallery je nyní třetím největším světovým obchodem s aplikacemi s 540 miliony aktivních uživatelů měsíčně (MAU), jejichž počet v Evropě meziročně vzrostl o 61,5 % na více než 42 milionů uživatelů.

Jízda zdarma s Huawei Browser

Společnost Huawei aktuálně nabízí v prohlížeči Huawei Browser propagační akci Boltu. Uživatelé prohlížeče uvidí výzvu k zodpovězení otázky, po kterém získají poukaz na jízdu s Boltem. Kampaň probíhá ve vybraných zemích včetně Polska, Chorvatska, České republiky, Ukrajiny a Rumunska do konce září.

Total
0
Shares