T-Mobile

Bohaté Vánoce u T-Mobile: iPhone za korunu, data zdarma i výhodný internet

  • T-Mobile to pořádně rozjel, nabízí iPhone a Apple Watch za korunu
  • Navyšuje odměny pro zákazníky předplacenek, na Samsungy dá slevu 14 tisíc

Operátor T-Mobile oznámil vánoční nabídku, ve které najdeme třeba zvýhodněný telefon od Samsungu s druhým za korunu, novou televizi či herní konzoli, ale také exkluzivní balíčky produktů Apple. Vedle tarifních dotací pak čekají odměny také na majitele předplacenek, kteří získají speciální vánoční bonus za dobití.


Nepřehlédněte: O2 Pods RECENZE: pekelně levná sluchátka jsou jen ďábelský marketing


Telefony od Samsungu se slevou až 14 000 korun

T-Mobile si o Vánocích připravil skvělou nabídku. Produkty od Samsungu zákazníci pořídí až o 7 000 Kč levněji, případně mohou využít akci s druhým telefonem za pouhou 1 korunu a ušetřit až 14 000 Kč. Dotace se přitom vztahuje na smartphony i další elektroniku. K hlasovému tarifu je nyní možné zakoupit také herní konzole už od 999 Kč, notebooky Acer od 3 021 Kč nebo Samsung televizory od 7 721 Kč.

Vánoční nabídka T-Mobile
Vánoční nabídka T-Mobile | foto: ilustrační

Druhý produkt Apple za jednu korunu

Exkluzivní nabídka čeká o Vánocích i na příznivce Applu. Pokud si zakoupí některý z modelů iPhonu v kombinaci s chytrými hodinkami Apple Watch, mohou až do Vánoc získat jedno ze zařízení za pouhou jednu korunu a obě tak už od 12 999 Kč.

O speciální odměnu letos nepřijdou ani Twist zákazníci s hlasovým tarifem. Za každé dobití předplacené karty částkou alespoň 250 Kč získají balíček 1 GB dat zdarma a neomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dnů zdarma. Odměnu si mohou vyzvednout přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

Výhodný internet

Vánoční ceny se dotknou i televizních tarifů: na nové zákazníky T-Mobile TV čeká zvýhodněná cena už od 99 Kč a k tarifu M a vyššímu získají balíček HBO Základ na tři měsíce zdarma. Optický internet a DSL připojení pak pořídí v nejvyšší rychlosti jen za 299 Kč, a to na prvních šest měsíců od zřízení služby.

Total
0
Shares