Samsung Galaxy Watch4 Classic

Black Friday na chytré hodinky je v plném proudu. Zlevnil Samsung, Xiaomi i Niceboy

  • Sháníte chytré hodinky s dobrou výbavou?
  • Vybrali jsme pro vás ty, které stojí za pozornost

Chytré hodinky jsou nejen prodlouženou rukou vašeho telefonu, ale také elegantním módním doplňkem. Zobrazují příchozí zprávy, volání, emaily, umožňují bezkontaktní placení, správu kalendáře, ovládání hudby a jsou skvělým parťákem při sportu. Chytrých hodinek je však na trhu obrovské množství a najít mezi nimi ty pravé může být vskutku oříšek. Mobil Pohotovost pro vás vybrala několik kousků, se kterými neuděláte chybu. Navíc jsou zlevněné, a tak je ideální doba pro jejich pořízení právě teď.


Nepřehlédněte: Tenhle Samsung půjde na dračku. Za 8 tisíc má super výbavu a teď je sluchátky zdarma


Samsung Galaxy Watch4

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 s 40mm designovým kulatým tělem nyní seženete za 3 990 Kč (původně 6 990 Kč). Pokud byste raději hodinky s větším 46mm ciferníkem, ideální volbou jsou Samsung Galaxy Watch4 Classic.

Díky jejich LTE konektivitě (eSIM) navíc můžete být neustále online i bez dosahu telefonu. Nyní je akčně pořídíte za 6 990 Kč (původně 11 490 Kč). Mobil Pohotovost vám navíc při nákupu hodinek Samsung v případě výkupu vašeho starého zařízení přidá k výkupní ceně ještě navíc bonus v hodnotě až 1 000 Kč.

Dalším skvělým produktem jsou hodinky Xiaomi Watch S1 Active GL s až 12denní výdrží baterie, technologií NFC a 117 fitness režimy nyní koupíte za 2 999 Kč (původně 4 299 Kč).

Pokud dáváte přednost klasickému vzhledu hodinek, budou se vám jistě líbit Amazfit GTR 3 Pro. Jsou elegantní a inspirované vzhledem klasických hodinek. Seženete je akčně za 3 390 Kč (původně 4 490 Kč).

Amazfit GTR3 Pro
Zdroj: Amazfit

Amazfit GTR 3 Pro

Téměř za hubičku lze pořídit Niceboy Watch Lite 3 s elegantním hranatým ciferníkem. Nabídnou 7denní výdrž baterie a technologii pro sledování vašeho zdraví a spánku. Seženete je za 890 Kč (původně 1 199 Kč), a jsou tak zároveň nejlevnějšími hodinkami z naší nabídky.

Opakem pro náročnějšího uživatele mohou být velmi zajímavé Suunto S9 Peak Pro vyrobené z prémiových materiálů. Tyto hodinky prošly vojenskými testy a i přes jejich vysokou odolnost si zachovaly 10,6mm tenký ciferník, a patří tak mezi nejtenčí sportovní hodinky na trhu. Slibují neskutečnou výdrž baterie až 21 dní. Jsou tedy naprosto ideální pro sport v náročných podmínkách. Levnější variantu vyrobenou z oceli seženete za 12 289 Kč, dražší variantu vyrobenou z titanu za 15 479 Kč. Suunto vyrábí své hodinky ve Finsku a využívá k tomu ze 100 % obnovitelnou energii.

Pokud se vám líbí filozofie udržitelnosti, ale hledáte levnější variantu, máme pro vás další dva kousky. Suunto 9 Peak se safírovým sklíčkem nabízí vše, co od chytrých hodinek očekáváte, a navíc jsou voděodolné až do hloubky 100 metrů. Nyní jsou v akci za 9 059 Kč (původně 12 169 Kč). Ještě levnějšího brášku Suunto 5 Peak pořídíte nyní v akci 4 899 Kč (původně 7 629 Kč). Jsou pohodlné, lehké a odolné. Pokud sháníte opravdu odolné sportovní hodinky, s žádným modelem od Suunto neuděláte chybu.

  • Kompletní nabídku Black Friday chytrých hodinek naleznete zde.

Suunto S9 Peak Pro

Suunto S9 Peak Pro
Zdroj: Suunto
Total
0
Shares