iPhone 12 Pro

BILLA rozdává dvacet telefonů iPhone 12. Stačí nakoupit a zaregistrovat se

  • Do konce roku můžete soutěžit o 20 mobilních telefonů iPhone 12 
  • Stačí nakoupit v hodnotě alespoň 599 korun a zaregistrovat se do slosování

BILLA děkuje svým zákazníkům za jejich věrnost a tak spustila soutěž o dvacet mobilních telefonů Apple iPhone 12 s pamětí 128 GB. Stačí nakoupit minimálně za 599 korun, zaregistrovat se na webu billa.cz/soutez a držet si palce.


Nepřehlédněte: iPhone 14 bude mít 48Mpx fotoaparát, iPhone 15 přidá dalekohled


„V letošním roce jsme dali našim věrným členům možnost nakoupit za nasbírané body na kartě a doplatek například zahradní náčiní, značkové ručníky a osušky rakouské značky Vossen nebo potřeby do domácnosti Tescoma. Před koncem roku jsme naše zákazníky chtěli ale obdarovat něčím speciálním, něčím navíc. Proto je tento týden odměníme dvaceti mobilními telefony iPhone 12,“ řekla Lucie Průšová, marketingová ředitelka společnosti BILLA ČR.

Jak soutěžit?

Nové telefony lze získat jednoduše. Stačí jen nakoupit svůj běžný nákup v období od 27. do 31. prosince 2021 v prodejnách BILLA v hodnotě alespoň 599 korun a jednoduše se zaregistrovat do slosování na www.billa.cz/soutez. Slosování o dvacet kusů mobilních telefonů iPhone 12 s pamětí 128 GB proběhne v týdnu od 10. ledna 2022. Podmínkoui účasti v soutěži je členství v Billa clubu.

BILLA spouští soutěž o dvacet telefonů iPhone 12
BILLA spouští soutěž o dvacet telefonů iPhone 12 | foto: FONETECH.CZ

Jak se stát členem BILLA Bonus clubu?

V případě, že ještě nejste členem BILLA Bonus clubu, stačí vyplnit registrační formulář u pokladny, kde po vyplnění dostanete ihned věrnostní kartu. Registraci je možné udělat rovněž přes mobilní aplikaci BILLA Czech. Dále stačí už jenom nakupovat v BILLE a sbírat body. Při každém nákupu od 50 Kč získáte 1 BILLA bod. Další body jsou automaticky přičítány za každých 50 Kč nákupu. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách je možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách www.billa.cz.

Total
0
Shares