Samsung Galaxy A53

Bestseller od Samsungu je tady. Nyní navíc se sluchátky jako bonus!

Chytré telefony řady Galaxy A od Samsungu už pár let patří mezi nejprodávanější vůbec. Jihokorejský výrobce nedávno představil nové modely – Samsung Galaxy A53 5G a Galaxy A33 5G. Oba telefony nadchnou vysokým výkonem, baterií, která vydrží dva celé dny, a odolností proti vodě i prachu s certifikací IP67. Ve čtvrtek 24. 3. v 19:00 si nalaďte livestream na Instagramu Samsung Česko a Slovensko a nenechte si ujít akční nabídky.


Nepřehlédněte: Žhavte telefony! Samsung v Česku rozesílá One UI 4.1 a Android 12 na tyto skvělé telefony


Nové telefony disponují skvělými fotoaparáty s funkcemi, které byly pouze nedávno uvedené v nejvyšších modelech Samsung. Jedná se například o funkci Object eraser, která pomocí umělé inteligence vyretušuje z fotografií nechtěné objekty jako například dopravní značky či nechtěné osoby v záběru. Zdokonalená umělá inteligence dále umí fotografie vylepšit funkcí Photo remaster, která starší obrázky s horším rozlišením oživí.

Fotoaparát obou modelů navíc nabízí optickou stabilizaci obrazu (OIS), vylepšený portrétový režim, který zajišťuje profesionálně rozmazané pozadí pořízených fotografií. Dechberoucí fotografie pořídíte i v noci, protože telefony umí poskládat až 12 fotografií do jedné, takže výsledné foto je dostatečně jasné a bez šumu.

Baterie telefonů mají letos kapacitu 5 000 mAh a chytrý adaptivní úsporný režim, což zajistí, že vás telefony provedou celými dvěma dny bez nutnosti průběžného nabití. Až budete telefon potřebovat dobít, můžete využít superrychlé 25W dobíjení. K tomu všemu vám pomůže nový 5nm procesor, který kromě efektivního využití energie poskytuje i vysoký výkon, který se vám bude hodit například pro hraní her.

Samsung Galaxy A53
Samsung Galaxy A53 (Zdroj: Samsung)

Cokoliv na telefonu běžně sledujete, bude vypadat skvěle, a to díky skvělému SuperAMOLED displeji s obnovovací frekvenci 120 Hz u Galaxy A53 a 90 Hz u modelu Galaxy A33. Skrollování po obrazovce bude hladké a svižné. Displej je navíc jednoduše čitelný i na přímém slunci díky zvýšenému jasu.

Velkou novinkou je prodloužená podpora a aktualizace zařízení. Galaxy A53 má zajištěné 4 roky softwarových aktualizací a 5 let bezpečnostních aktualizací. Nižší model Galaxy A33 pak obdrží softwarové aktualizace po dobu 3 let a bezpečnostní aktualizace na 4 roky.

Doporučená maloobchodní cena Galaxy A33 5G činí 8 990 Kč a Galaxy A53 5G začíná na 11 490 Kč. Pokud si model Galaxy A53 5G objednáte do 17. dubna nebo vyprodání zásob získáte navíc bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 4 499 korun jako bonus.

A pozor! Pokud chcete ušetřit a užít si trochu zábavy, pusťte si ve čtvrtek 24. března v 19:00 živý přenos na Instagramu Samsung Česko a Slovensko. Během vysílání budete mít i možnost účastnit se soutěží o Galaxy Watch4.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung oficiální tisková zpráva

Total
0
Shares