Asus ZenFone 9

Asus Zenfone 9 uniká na oficiálním teaseru. Telefon vypadá skvěle, foťák ještě líp

  • Asus v tichosti pracuje na novém telefonu
  • Smartphone nabídne špičkovou výbavu
  • Asus ZenFone 9 s funkcí poklepání na zádech

Asus v loňském roce na českém trhu uvedl dva vlajkové smartphony: ZenFone 8 a ZenFone 8 Flip. Zvláště prvně jmenovaný představoval příjemný svěží vítr v segmentu vlajkových modelů, protože se pyšní velmi kompaktními rozměry s minimem kompromisů.

Díky svojí velikosti, výbavě (procesor Snapdragon 888, až 16 GB RAM, 256 GB ROM, atd.) a celkovému vzezření se telefon dočkal velmi pozitivní kritiky nejen u odborné, ale i laické veřejnosti.


Nepřehlédněte: Válka hackerů: Anonymous vymazali proruskou skupinu Killnet z Twitteru. Máme na vás spadeno, hlásí


Asus ZenFone 9

Po delší odmlce na internet prosáklo několik informací, které stojí za pozornost, a aby toho nebylo málo, k dispozici je i nový oficiální teaser, který Asus Zenfone 9 odhaluje v celé kráse.

Hnacím motorem bude vlajkový procesor Snapdragon 8+ Gen 1 opět s až 16 GB RAM a nejspíš 128/256/512 GB vnitřní paměti. Baterie bude mít standardní kapacitu 4 300 s podporou rychlého nabíjení (67 wattů?, nebude chybět voděodolnost a papírově velmi slibný fotoaparát.

Sice půjde pouze o 50Mpx snímač IMX766 od Sony, ale tentokrát s 6osým gimbalem. ZenFone 9 by měl mít premiéru 31. srpna a my u toho nebudeme chybět.

Zdroj náhledové fotografie: Asus, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares