Asus Rog Swift

Neuvěřitelné! Asus představil 500Hz herní monitor, nejrychlejší na světě

  • Asus představil herní novinku
  • Jde o herní monitor s 500 hertzy
  • Nvidia na něm předvedla svůj G-Sync

Asus se opět vytáhl! Na letošním Computexu se blýskl dechberoucím 500Hz herním monitorem. V době, kdy cokoliv s kmitočtem nad 240 hertzů zní jako sci-fi (myšleno z pohledu dostupnosti a zastoupení mezi hráči) tady máme panel, který zvládne levou zadní sekat snímky za sebou jako Baťa cvičky.

A také se sluší říct, že spíše než událost Asusu to bylo galapředstavení v režii Nvidie, protože právě ta na novince názorně demonstrovala možnosti G-sync.

Asus ROG Swift 500 má ideálních 24 palců s Full HD+ rozlišením a ďábelsky rychlou Esports TN obrazovkou. A když říkáme ďábelsky, tak to tak i myslíme.


Nepřehlédněte: Vědec tvrdí, že vyřešil záhadu bermudského trojúhelníku. Důvod zmizení letadel a lodí neuhádnete


Raketových 500 hertzů

Právě 500Hz obnovovací frekvence téměř dokonale gumuje otravný ghosting ve hrách. Výsledkem jsou tak v drtivé většině perfektní a ostré kontury pohybujících se postav.

The Verge uvádí, že plný potenciál tohoto monitoru by měly být schopny využít hry jako CS: GO, Valorant nebo Overwatch. Výrobce dodal, že novinka se pyšní naprosto bleskurychlou odezvou, kterou ocení zejména profesionální hráči. Cena a dostupnost na jednotlivých trzích bude oznámena později.

Zdroj náhledové fotografie: Asus, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares