Apple AirPods

Apple v březnu uvede AirTag, iPad Pro mini-LED a AirPody 3

  • V březnu jablíčkáře čekají žně
  • Apple podle všeho překvapí a ukáže tři nové produkty

Podle několika zasvěcených zdrojů se příští měsíc uskuteční speciální keynote amerického gigantu Apple. A o zajímavé novinky nebude nouze. Pakliže se se často velmi dobře informovaní tipéři nemýlí, tak se dočkáme premiéry minimálně trojice novinek.


Psali jsme: Apple útočí na Jižní Koreu, Samsung už není lídrem trhu


V březnu dorazí trio novinek

Často citovaný Jon Prosser je přesvědčený o tom, že se v březnu dočkáme drobné novinky AirTag, tedy malého přívěšku, který umožní skrze aplikaci dohledat třeba ztracené klíče, na kterých je připevněn. Mělo by se jednat o přímou konkurenci pro Galaxy Smart Tag, který umí to samé a už je navíc i v prodeji.

Dalším novým produktem má být nový iPad Pro, který by měl vypadat podobně jako současný model, dostane však výkonný procesor Apple A14. Tablet by měl využívat 12,9palcový displej technologie mini-LED.

Ta umožňuje nejen snížit tloušťku displeje a tím pádem i daného zařízení, ale přináší i větší spolehlivost a delší životnost, lepší vyobrazení barev, či možnost upravení podsvícení.

Do spekulací se zapojil i informátor LeaksApplePro. Ten pro změnu uvádí, že Apple v březnu představí také AirPody 3. Stavět mají na AirPodech Pro, ale nenabídnou ANC (aktivní potlačení okolního hluku) a budou zhruba o dvacet procent levnější (cca 4 800 Kč).

Total
8
Shares