Apple iPhone 15

Další průšvih Applu? iPhone 16 Pro Max bude těžítko do kapsy, prozrazují fotografie

  • Apple iPhone 16 Pro Max dorazí s větším fotomodulem
  • Telefon díky tomu bude o něco tlustší, naznačují makety

Nacházíme se zhruba čtyři měsíce od představení nových iPhonů 16. Je tak logické, že postupně unikají všechny důležité informace. A k nim patří i design. Ten se sice oproti generaci iPhone 15 Pro nemá moc změnit, ovšem dílčí změny nastanou a vypadá to, že iPhone 16 Pro Max opticky nakyne.


Nepřehlédněte: iPhone 16 dostane šikovnou funkci z fotoaparátů. Nacházet se bude na boku telefonu


iPhone 16 Pro v novém designu?

Jak uvádí tipér ZONEofTECH na síti X (dříve Twitter), při srovnání iPhonu 16 Pro Max a iPhonu 15 Pro Max se nový telefon dost špatně drží v ruce. Kvůli možnému novému, většímu modulu fotoaparátu je také patrné, že na něj nebudou pasovat pouzdra z loňského roku.

I když maketa, která unikla na internet, působí na první pohled uhlazeným dojmem, Apple v oficiální verzi ještě vše dopiluje. Spekuluje se o tom, že zmenší rámeček všech modelů iPhone 16 pomocí nové technologie Border Reduction Structure, která sroluje vnitřní měděné vedení do kompaktnějšího provedení.

Vypadá trochu jinak

Jak to tedy bude nakonec působit v praxi? V tuto chvíli těžko říct, když nemáme možnost si novinky osahat v ruce. Nicméně ze zadní strany a z profilu lze usuzovat, že nový iPhone 16 Pro Max bude pořádný cvalík.

Vzpomeňme, že nabídne kromě upraveného těla také větší displej. iPhone 16 Pro a základní iPhone 16 dostanou 6,3palcový displej (oproti 6,1palcovému z posledních pár let) a model Plus a Pro Max obdrží 6,9palcový zobrazovač (na rozdíl od 6,7palcového). Zvýšit by se měla i hmotnost, a to na 225 gramů; současný 15 Pro Max váží 221 gramů.

Zdroj: Thai Nguyen / Unsplash, zdroj: BGR, ZONEofTECH

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..