Realme GT 2 Pro RECENZE

Apple, Samsung ani Xiaomi nestíhají. V Evropě roste jen dravé Realme

  • Realme drtí mobilní trh nízkými cenami
  • V Evropě zle zatápí Xiaomi, Applu a Samsungu

Realme jako jediný výrobce smartphonů zaznamenal ve druhém čtvrtletí letošního roku meziroční nárůst dodávek o 21 % a podle nejnovějších výsledků agentury Counterpoint si nadále udržuje titul nejrychleji rostoucí značky chytrých telefonů v Evropě.


Nepřehlédněte: Xiaomi má pračku snů. Má dva bubny, UV sterilizaci prádla a displej jako televize


Realme šlape na plyn

Úspěch v uplynulém čtvrtletí přisuzují Realme i analytici ze společnosti Canalys. Konkrétně uvádí, že se výrobce umístil v nejlepší trojce v rámci střední a východní Evropy. Prvenství ukořistilo Xiaomi, které na první pozici nahradilo Sasmung. Třetí skončilo právě Realme před producentem iPhonů Applem a ostatními výrobci.

Realme se v uplynulých měsících probojovalo také do prestižního žebříčku BrandZ Chinese Global Brand Builders 2022, který sestavují společnosti Google a Kantar. Seznam, který je aktualizován každý rok, měří, jak jsou čínské značky vnímány a oceňovány spotřebiteli na jedenácti mezinárodních trzích. Realme letos získalo zvláštní ocenění „Nejlepší nováček pro vyvážený růst“.

Realme GT 2 Pro RECENZE
Zdroj: FONETECH.CZ

Šílené 150W nabíjení

Úspěchu v Evropě přikládá mladá značka Realme stále větší význam. Před nedávnem na tomto trhu uvedla do prodeje nejrychleji nabíjející se smartphone na světě GT Neo3 se 150W nabíjením UltraDart spolu s GT Neo 3T Dragon Ball Z Edition s originálním designem rozšířila svou úspěšnou číselnou řadu o modely Realme 9 4G a Realme 9 5G, které splňují požadavky méně náročných evropských uživatelů.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: Canalys, Counterpoint

Total
0
Shares