apple

Apple MagSafe má i tahle špičková Nubia. Aneb mnoho povyku pro nic

  • Čínský brand představil nový telefon
  • Je to Nubia Z40 Pro Gravity Edition
  • Má super výbavu i nabíjení MagSafe

De facto stále ještě čerstvá novinka od Nubie nabízí prvotřídní výkon, specifikace i výbavu. Pod kapotou high-end procesor Snapdragon 8 Gen 1, klidně i 16 GB RAM nebo terabajtové úložiště.A když k tomu připočítáte skvělý AMOLED, parádní zadní fotoaparát s optickou stabilizací a periskopem, není co řešit, tedy minimálně na papíře.

Nubia Z40 Pro à la Apple

Nubia Z40 Pro je aktuálně k mání v několika mutacích, z nich nejzajímavější je Gravity Edition. Ta podporuje rychlé 66W stejně jako 15W bezdrátové nabíjení, jak informuje Android Police.


Nepřehlédněte: iPhone už si nekoupíte! Apple přerušil prodej svých výrobků v Rusku


Nubia MagSafe
Apple MagSafe v čínském provedení (Zdroj: Nubia)

A aby značka měla jistotu, že na telefon řádně upozorní, opatřila je téměř identickým řešením, jakým se chlubí iPhony od Apple. Je to tak, i tahle Nubia má svůj MagSafe, magnety, které zajistí, aby při dobíjení spolu smartphone s nabíječkou drželi pěkně pohromadě, nejlépe jako přibité.

Nehledejte v tom však významný praktický benefit. A určitě to nemám čínskému brandu za zlé. I tohle je způsob, jak přilákat zájem. Nicméně, pokud snad jen nepřímo naznačil, že jde o první Android s takovou technologií, tak je vedle jak ta jedle.

Zdroj náhledové fotografie: Studio Proper, Unsplash (ilustrační)

Total
5
Shares