Apple MacBook Pro 2021

Apple MacBook Pro 2021: specifikace, cena, dostupnost

  • Apple již brzy uvede novou řadu notebooků
  • Apple MacBook Pro dostane výkonná střeva

Kalifornský gigant brzy představí svoji zbrusu novou řadu profesionálních notebooků. A čím dál víc prosakuje na veřejnost, že nebudeme muset čekat dalších pár neděl, nýbrž dnů. Apple MacBook Pro by totiž mohl v několika provedeních dorazit už v pondělí 18. října. Otázka číslo 1 zákonitě zní: co o novinkách víme?

Apple MacBook Pro 2021

Z dostupných informací jsme pro vás poskládaly dohromady první střípky. Velikost úhlopříček? Apple MacBook Pro 2021 bude k mání se 14, respektive 16palcovým displejem. A také se poměrně často skloňuje osazení panelem typu Mini LED.


Nepřehlédněte: iPhone 13: Apple kvůli nedostatku čipů omezuje výrobu


Apple MacBook Pro 2021
MacBook Pro | ilustrační foto, Apple

Mnohem větší jistota panuje v otázce obnovovací frekvence (120 Hz) a procesoru, kde jablečný brand vsadí na inovovaný Apple M1X. Ten by mělo doplňovat 16 GB RAM a rychlý 512GB SSD disk v základu. Prozatím je nejasné, zdali a zejména jaké budou další konfigurace či možnosti rozšíření.

Cena a dostupnost

Cena? Počítejte, že si budete muset minimálně přichystat nějakých 37 000 korun. Dostupnost? I tady jde o střílení od boku. Proslýchá se, že Apple škrtá produkci iPhonů 13 a údajně může stejný osud potkat i nové MacBooky Pro.

Total
1
Shares